טושיבה השיקה את Camileo X-Sports– מצלמת התנועה והספורט המתקדמת בעולם. המצלמה תוכננה ועוצבה לשמש ככלי עבודה למגוון משתמשים – משפחות, ספורטאים וחובבי אקסטרים ועד למצלמים רגעים משפחתיים בבית.

הגנה מירבית
Camileo X-Sports מוצעת עם כיסוי ייחודי המקנה הגנה מושלמת – עד 60 מ' מתחת למים, כך שתוכלו לצלם בכל תנאי מזג אויר. ללא הכיסוי, ל Camileo X-Sports בולם זעזועים עד לנפילה מ 1.5 מטר, כדי לאפשר לכם שקט נפשי, במקום בו מצלמות אחרות יכולות להינזק.

ידיים חופשיות עם השלט החכם
השלט החכם של ה-Camileo X-Sports תוכננן ועוצב להתלבש על מפרק היד, כמו שעון. משתמשים יכולים לשלוט בצילום מבלי להחזיק את המצלמה – כך שתתרכזו רק בפעילות שאתם עושים! השלט מצויד בתצוגת LED המראה את הסטטוס של המצלמה באמצעות מאור חכם ופשוט. השלט מאפשר לעבור ממצב וידאו לתמונה בשניה. גם השלם עמיד בפני מים – עד 3 מטרים, עם חיי סוללה של 5 שעות ומנגנון בלימת זעזועים בעת נפילה עד ל 1.5 מ'.

מגוון איבזורים
Camileo X-Sports היא מצלמת אקשן איכותית ומשתלמת, מלאה בערך מוסף באבזור הנלווה – ציוד קיבוע לאופניים, לקסדה, למשטחים מסוגים שונים. המצלמה יכולה להתקבע במקומות שונים גם על ידי הברגה (ערכת מצורפת). ניתן לרכוש אבזור נוסף – חצובה, רצועות אלסטיות ועוד..

הורדת תמונות ווידאו אלחוטיים
המצלמה מצוידת בחיבור WI-FI, וניתנת לחיבור גם על ידי אפליקציית TOSHIBA WI-FI CONNECT, שבאמצעותה ניתן לשלוט במצלמה דרך הטלפון או הטאבלט. לאפליקצייה תכונות ייחודיות, בינהן מציאת זווית צילום, זום אופטי, פליי-בק ועריכת סרטים ותמונות. האפליקציה מאפשרת העלאת תמונות לרשתות חברתיות או ל YOU TUBE  בלחיצת כפתור.

החל מ – 1299 ₪ – להשיג ברשתות הנבחרות.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.