ממקום לא צפוי ולאחר שנסגר ונפתח שוב בגרסאות שונות, Popcorn Time משיק מהדורה חדשה וקצת לא שגרתית. Popcorn Time Online מאפשר לכל אחד לצפות בסרטים וסדרות, באופן פיראטי כמובן, ישירות מתוך הדפדפן ללא צורך להוריד את התוכנה.

עד כה כדי להשתמש ב-Popcorn Time, היה נדרש להשיג את היישום, וכשאנחנו אומרים ‘להשיג’, זה כי לאחר סגירתה, התביעות שחטפו מפתחיה וכו’, היא הופצה באופן לא רשמי באתרים שונים שחלקם היו מזויפים רק כדי לגרום לנו להתקין קבצי רוגלות ונוזקות. כעת, עם השקת התוסף, כבר לא צריך למצוא ולחפש פתרונות עוקפים.

מדובר בתוסף שפותר על ידי מפתחים שהצטרפו לאחר סגירתו, ולמרות כי הוא נראה דומה למדי למקור, הוא משתמש במנוע של טורנטים במקום השימוש ב-HTTP כך שהוא אינו דורש יישום BitTorrent נפרד.

התוסף תואם למערכות ההפעלה Windows 7 ומעלה וגם Mac OSX 10.7 ומעלה ותומך גם בשימוש עם Chromecast,  מעבר דרך VPN להסרת הכתובת ותומך בכל הדפדפנים הנפוצים.

קליק להורדה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.