בזמנו נחשב Titan Quest (טיטאן קווסט), שהופץ בידי THQ, למשחק תפקידים/פעולה נחמד למדי, כשאנחנו אומרים זמנו זה אומר 2006, והוא נחשב כמעין מתחרה ל-Diablo, משחק התפקידים/פעולה שהיה ויישאר ככל הנראה הגדול מכולם. Titan Quest הוביל את השחקן במחוזות העתיקים של יוון, מצרים ועוד במסע ליהלחם טיטאנים שקוראים תיגר על האלים.

המשחק זכה לכמה חבילות הרחבה, ועכשיו, הוא יוצא מחדש בהפקה חדשה לחגיגת העשור לחייו, וגם בגלל שכעת זה מופק בחדש בידי THQ Nordic, השם החדש של Nordic Games. ההפקה החדשה כוללת את ההחרבה Titan Quest: Immortal Throne.

אבל לא רק. יש גם תמיכה משופרת מאוד במשחקים מרובי משתתפים כולל אפםשרות לשיחות קוליות, תמיכה במספר גדול יותר של רזולוציות ואפשרות לשלוט במידה מסוימת בגודל של הממשק, ביצועים טובים יותר, תמיכה במודים שישולבו ב-Steam Workshop, הגזרת איזונים מחדש, גיבורים ובוסים חדשים, יכולת לערום חפצים זהים במלאי כדי שלא יתמלא מהר מדי, ועוד. הרשימה באמת ארוכה וכוללת כמות אדירה של תיקוני שגיאות.

אז אם לא שיחקתם במשחק בעבר, ואם כן ואתם רוצים לחוות אותו שוב, אפשר כעת להשיג אותו בהנחה מיוחדת לקראת ההשקה, ב-Steam וגם ב-Humble Store תמורת 4.99 דולר בלבד. לפי החברה מי שיש לו את המשחק והוא רשום ב-Steam אמור לקבל את גרסת העשור בחינם, אבל לא בטוח שזה יקרה, במיוחד עבור מי שרכש בזמנו את המשחק בקופסה ורוצה לרשום אותו כעת ב-Steam.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.