אחד המדליפים המוכרים ביותר ברשת בשנתיים האחרונות פורש: Evleaks, הלא הוא איוון בלאס (Evan Blass) הודיע היום בפרופיל הטוויטר שלו כי הוא מפסיק את הציוצים שלו ולא ישחרר יותר הדלפות שונות מתחום הטכנולוגיה: “כל הדברים הטובים חייבים להסתיים”, כתב בלאס בציוץ האחרון והוסיף: “תודה על שנתיים מדהימות”.

בלאס החל בתוך מדליף אנונימי ברשת והצליח להביא סקופים בלעדיים ותמונות רבות של מוצרים שלא הוכרזו. במשך כל אותה תקופה הוא הצליח היכן שרבים נכשלו והציג מידע רב ופרטים שמעטים ידעו. כך היה עם שעוני ה-Gear של סמסונג, ה-Moto X של מוטורולה, ממשק ה-Sense 6, טאבלט ה-Nexus 7 ועוד.

הסיבה שהוא פורש לא נמסרה, אבל כשנשאל על ידי TheNextWeb על כך הוא אמר כי זו בעיקר החלטה פיננסית: “כמו הרבה דברים, זה מסתכם בעיקר בכסף. ניסתי להפיק רווחים מהדלפות בטוויטר, אולם זה לא דבר פשוט. ניסתי להוסיף חסויות, לקחתי תרומות והרגשתי כמו קבצן”. עוד הוא מציין כי לאחרונה הוא הקים אתר אינטרנט המרכז את ההדלפות, אולם מכיוון שגם ככה כל החדשות מופיעות בטוויטר, אנשים לא נכנסו כמעט לאתר. ומי מסוגל להיכנס לנעליו הגדולות? בלאס מצייו את TK O’Connor, בעל האתר TK Tech News.

זו אבידה לא קטנה לתחום ובתקווה שאכן נמצא מחליף ראוי בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.