קשה לנו לחשוב על אפליקציה מתאימה יותר למערכת המוצרים הלבישים של גוגל, ה-Android Wear, שתאפשר לנו למצוא בני זוג בהנפת האצבע. אנחנו מדברים על Tinder (טינדר) כמובן, אשר המפתח השיק גרסה מותאמת גם לשעונים החמים כך שאפילו את הטלפון לא צריך לשלוף מהכיס.

בדומה לגרסת המובייל, על המסך הקטן יוצגו הפרופילים השונים בהתאם לבחירתנו, והחלקה לאחד הצדדים ידחה או יאשר שאנחנו אוהבים או לא אוהבים את הפרופיל. ניתן גם לקבל התראות מהאפליקציה על התאמות וכן התראות על הודעות חדשות כדי להמשיך ולצ’וטט בטלפון החכם. בנוסף, ניתן להפעיל את האפליקציה בפקודה קולית “OK Google, start Tinder”.

למי שאינו מכיר, או לא נמצא בשוק הפנויים-פנויות בזמן האחרון נספר כי Tinder היא אפליקציית הכרויות  המאפשרת ליצור קשרים עם גברים ונשים בהתאם למיקום הנוכחי שלנו ובאמצעות תצוגת תמונות המוצגת למשתמש כמעין גלרייה לפי הגדרות שנקבעו מראש (כמו טווח גילאים, רדיוס וכו’), ניתן לבחור האם אנו “אוהבים” (Like) או “לא אוהבים” (Not like) את הפרופיל המוצג על ידי החלקה לימין או לשמאל. ברגע ששני אנשים סימנו כי הם אוהבים, נפתחת אפשרות לצ’אט בניהם.

למי שכבר מותקנת האפליקציה במכשיר, אין צורך להוריד מחדש. לינק לאפליקציה ב-Google Play.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.