שעוני Android Wear

זוג השעונים של LG שפותחו יחד עם גוגל (Google) הם הראשונים הפועלים על מערכת ההפעלה Android Wear 2.0. השעונים שהושקו עם מערכת ההפעלה המעודכנת השבוע, מציעים מגוון של יכולות המנצלות את העדכון החדש, אך הם לא ייהנו מהגרסה החדשה באופן בלעדי. גוגל אף שחררה רשימה שכוללת את השעונים שיקבלו את העדכון לגרסה החדשה ביותר.

ברשימת השעונים ניתן למצוא את Moto 360 Sport ו-Moto 360 מהדור השני, את Watch R ו-Watch Urbane של LG דור ראשון ושני, את ה-Watch של וואווי (Huawei) ואת ה-ZenWatch 2 ו-3 של אסוס (Asus). העדכון יגיע אל כלל השעונים ברשימה באופן מדורג ולא לכולן בבת אחת.

מלבדם, אפשר למנות גם את השעונים אולי הפחות מוכרים כמו כל סדרת Fossil Q, ה-Casio Pro ו-Casio Smart Outdoor, שעון היוקרה של Michael Kors ו-TAG Heuer Connected, שעון הספורט New Balance RunIQ ו-Nixon Mission.

בין היכולות של Android Wear 2.0 ניתן למצוא: עיצוב מחודש, מקלדת QWERTY מלאה, אפליקציות שפועלות באופן עצמאי, תמיכה ב-Android Pay מערכת התשלומים של גוגל, תמיכה במחוות ביישומי צד שלישי ועוד. עם זאת חשוב לציין כי חלק מהיכולות, כמו התמיכה במערכת התשלומים הסלולרית, דורשות חומרה ייעודית כמו תקשורת NFC. מערכת ההפעלה תגיע לשעונים התומכים בעדכון דרך האוויר (OTA) כבר בשבועות הקרובים.

פורסם: 29.12.06, עודכן: 09:02.17

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.