בקרב דעת הקהל היצרניות לא נחות לרגע. אם בסוף השבוע האחרון סמסונג תפסה את כל הכותרות עם מכשיר הגלקסי אס 4, השבוע מתחיל מעט שונה. אחרי התגובה של HTC ותגובות הגולשים, אפל מגיבה בצעד מעט יותר דרסטי לעובדה כי סמסונג בחרה לקיים את הכרזת המכשיר דווקא על אדמת ארה”ב.

ברענון לדף המוצר שעלה לאתר אפל מיד לאחר האירוע של סמסונג, בחרה החברה להדגיש לגולשים למה לבחור באייפון: “יש אייפון, ויש את כל השאר”, נכתב בראש העמוד. את המשפט הבא אולי שמעתם מחובבי האייפון כשהם אומרים כי הם אוהבים את המכשיר בגלל ש”הוא פשוט עובד”.

באתר מצוינים יכולות של האייפון 5, ובין היתר על עיצובו החיצוני בדגש שהוא לא מפלסטיק: “כל פרט וכל חומר – בעיקר מארז האלומיניום המלוטש – עוצב בקפידה”. גם על המסך יש לאפל מה לומר, למרות שמסך הגלקסי נחשב לאיכותי יותר: “ברגע שתראה את תצוגת הרטינה, אתה אף פעם לא תהיה מרוצה מכל מסך אחר. עם זאת, הוא נמצא רק במכשירי האייפון ובמוצרי אפל אחרים”. גם על ריבוי הפיקסלים במצלמה, שכזכור בגלקסי היא בעלת 13 מגה פיקסל נאמר: “בעוד סמארטפונים אחרים פשוט “זורקים” כמות גדולה של מגה פיקסל, לכידת תמונה טובה היא הרבה יותר מכך. מצלמת ה-8 מגה פיקסל של האייפון 5 מצלמת נהדר, והחומרה והתוכנה יחדיו שולבו כדי לתת התאמות של צבעים ותמונה איכותית.”

תחרות המכשירים בארה”ב בעיצומה ואפל, כשולטת בשוק הסמארטפונים בארה”ב לא נשארת חייבת. סמסונג, HTC, LG וסוני, כולם משיקים בקרוב מכשירים עם תמיכה ברשתות LTE המהירות כך שהתחרות רק החלה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.