שחקני ה-Xbox One זוכים לעדכון מסיבי. החל מהיום, שחקני הקונסולה של מיקרוסופט יוכלו ליהנות משלל אפשרויות חדשות, שעד כה היו זמינות למשתמשי גרסת ההדגמה (Preview) של Xbox One.

העדכון החדש אותו היא מכנה Anniversary Update, יאפשר לשחקנים להשתמש לראשונה ב-Cortana, הדמות הווירטואלית של מיקרוסופט שתענה על כל שאלה שרק תרצו נרצה לשאול אותה דרך הקונסולה וגם תנגיש את האפשרויות הזמינות לשחקנים החל מהקלטת סרטונים ועד הזמנת חברים.

בנוסף לאפשרות לתקשר עם Cortana, אחד הפיצ'רים המוצלחים של ה-Xbox 360 יגיע אל ה-Xbox One. העדכון החדש יאפשר לשחקנים לנגן מוזיקת רקע היישר מתוך הקונסולה ושחקנים יוכלו להתחבר אל מחשב ה-PC שלהם ולייבא פלייליסטים או שירים אל הקונסולה.

מעבר לכך העדכון יוסיף Game Hub חדש כדי לאפשר לשחקני ה-Xbox One לעבוד בצורה נוחה יותר עם חשבונות Windows 10 ולאפשר Cross Platforming בצורה נוחה ונגישה.

נראה כי מיקרוסופט יוצאת למהפכה חדשה, אך למרות הכוונות של אחדות בין פלטפורמות שונות, ישנם אנשים שדואגים מכך. מה אתם חושבים על העדכון החדש של ה-Xbox One והאם השילוב בין פלטפורמת המחשב לקונסולה אכן יעשה את השינוי המיוחל?

אלו החידושים בעדכון הקיץ

https://www.youtube.com/watch?v=ERhxTQjoDrI

פורסם לראשונה באתר Vgames