נקסוס 4 (Nexus) מבית LG הושק לא מכבר במהדורה בצבע לבן. אבל לא עבר יותר משבוע מאז תחילת המכירה דרך חנות Google Play וכבר אלו המעוניינים להזמין את המכשיר בעל הגב הלבן בנפח של 16 ג'יגה-בייט דרך החנות המקוונת נתקלים בהודעה כי הוא אינו זמין במלאי.

האם זה הצבע או המחיר אשר גורמים למכשיר להחטף כמו לחמניות חמות? נראה שלשניהם משקל שווה. לעומת המכשיר במהדורה הלבנה אשר הוצע למכירה החל מה-31 במאי, המהדורה השחורה והרגילה עדיין זמינה לרכישה. חשוב לציין כי הרוכשים באמצעות החנות המקוונת של גוגל (Google) נהנים ממחיר מסובסד של 349 דולר לגרסה עם נפח אחסון של 16 ג'יגה-בייט, ו-299 דולר לזו שמגיעה עם נפח אחסון בגודל של 8 ג'יגה-בייט. מעבר לכך שהמכשיר לא במלאי, לקוחות אשר כבר הזמינו את המכשיר וטרם קיבלו אותו קיבלו עדכון כי השולח ביקש להשיב אליו את החבילה, אך נראה כי מדובר בטעות מנהלית שכן התגובה שהתקבלה מגוגל מציינת כי "מספר מצומצם של לקוחות אשר הזמינו את המכשיר ב-31 למאי ו-3 ליוני קיבלו מספר מעקב לא נכון, אלו קיבלו הודעה כי המכשיר הוחזר לשלוח – הלקוחות אשר קיבלו הודעה זו יקבלו עדכון עם מספר מעקב תקין תוך 24 שעות".

מעבר לגב הלבן המנצנץ החומרה של המכשיר נשארה זהה לחלוטין, כפי שכבר כתבנו. המהדורה הלבנה צפויה לנחות בארץ לקראת סוף יוני.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.