פרטים חדשים אודות מכשיר מבוסס אנדרואיד (Android) של מיקרוסופט (Microsoft) דלפו לרשת. האתר Unwiredview.com מראה פרטים לפיהם מדובר במכשיר לא חזק בהרבה מקודמו, ואפילו מכשיר חלש מידי מכדי שייקרא מכשיר ביניים.

הפרטים נמצאו באתר של אפליקציית המבחנים Antutu. והם מציגים מכשיר בעל מסך בגודל של 4.3 אינץ' ברזולוציה של 480×800 פיקסלים, מצלמת 5 מגה פיקסל אחורית ו-0.3 מגה פיקסל קדמית, מעבד כפול ליבה מסוג Snapdragon 200 בתדר של 1.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה של 1 ג'יגה-בייט וזיכרון אחסון בנפח של 4 ג'יגה-בייט.

מדובר במכשיר חלש לכל הדעות, אך הוא משפר במידה רבה את המכשיר החלש ביות בסדרת ה-X-ים של נוקיה (Nokia) שהושק עם מסך בגודל של 4 אינץ' ברזולוציית WVGA וזיכרון עבודה קטן בחצי מזה של החדש. זו גם הסיבה שהשם שלו, כפי שהוא מוצג, הוא X2.

מה שמעניין בסיפור הזה הוא שככל הנראה מיקרוסופט תמשיך לייצר טלפוני אנדרואיד גם אחרי שלקחה שליטה מלאה על נוקיה, לפחות על פניו.

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • הברון רוטשילד

  צעד חכם שממתג את אנדרואוד כמערכת הפעלה לשווקים מתפתחים ומציג את ווינדוס כמערכת פרימיום.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יופי, הוציאו גלקסי אס 2, רק עם חצי זיכרון.
  מכשיר מלפני כ 4 שנים.
  רק אם המחיר יהיה פחות מ 100 דולר … אולי….

 • אנונימי

  זה המכשיר הכי פרמיטיבי שראיתי בחיים שלי

 • יובל

  ברור שמיקרוסופט תמשיך לייצר מכשירי אנדרואיד,כל עוד הווינדוס 8 לא מפותח מספיק ועוד אין שם את כל האפליקציות שיש באנדרואיד וב-ios זה יהיה המצב.