גלקסי אס 7

אחד השינויים הבולטים שמאפיינים את מכשירי ה-Galaxy S8 של סמסונג (Samsung), הוא כפתורי הניווט הווירטואליים שמחליפים את כפתור הבית הפיזי וזוג חבריו, כפתורי הניווט. אך מתברר שבדרך להשקת המוצר שקלו המהנדסים והמתכננים של המכשיר להשאיר את כפתור הבית הפיזי בחזית המכשיר, כמו בדור הקודם, Galaxy S7.

ביקורת: Galaxy S8 – החבילה המושלמת

המידע על המחשבה הזו מגיע מרישום פטנט שביצעה סמסונג ברשת סימני המסחר האירופאי, בו ניתן לראות תרשים של מכשירי הגלקסי מהדור הנוכחי, עם מסגרת דקיקה במיוחד המקיפה את המסך הרחב, ומתחתיה ניתן לראות את כפתור הבית המוכר. אם כי זה, בהתאם למסגרת, דק במיוחד ועשוי היה להיות לא נוח לשימוש.

עוד ניתן לשים לב כי בגב המכשיר וליד המצלמה בולט בעדרו חיישן טביעות האצבע, כך שהכפתור הדקיק בחזית היה אמור גם לכלול את חיישן טביעות האצבע של המכשיר.

כרגע לא ידוע אם בשלב מסויים לסמסונג אכן היה אבטיפוס עובד עם כפתור בית בחזית, כמו במקרה של מכשיר האבטיפוס אשר צויד במצלמה הכפולה או שמא מדובר בתרשים לא סופי שנועד לרשום כפטנט עיצוב מסוים אפשרי של המכשיר, למקרה הצורך.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.