הכירו את הטלפון הנוכחי שמחזיק בתואר הטלפון החכם הכי דק בעולם: Vivo 5 Max טלפון שרוחבו המרבי הוא 4.75 מ"מ בלבד עם עיצוב שמאפשר בחלק הכי דק שלו להגיע ל-3.98 מ"מ בלבד. החברה הסיני מתגאה בכך שהיא יצרה עבורו לוח אם בעובי של 1.7 מ"מ מה שאפשר לה לבנות גוף דקיק שכזה למרות שמדובר במכשיר שמציע מודם דור רביעי, שהוא עצמו מוסיף בדרך כלל לעובי הכללי של המערכת על שבב.

ה-X5 Max מציעה מסך SUPER AMOLED בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD (כלומר, 1,920×1,080 פיקסלים). לפי החברה גם מדובר במסך הכי דק בעולם מבין כל הטלפונים החכמים והוא בעובי של 1.36 מ"מ.

המערכת על שבב היא ה-Snapdragon 610 מתומנת הליבות של קוואלקום (Qualcomm) שפועלת במהירות של 1.3 ג'יגה-הרץ. היא מגיע עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. מה שמדהים הוא שאין ויתורים: יש גם תמיכה בכרטיס microSD שמאפשר הופסה של עד 128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. המצלמה הקדמית היא מצלמת 5 מגה-פיקסלים ואילו מאחור יש מצלמת 13 מגה-פיקסלים שמצוידת בחיישן IMX214 של סוני (Sony). בהתאם לגישה הכללית של המכשיר, המכוונת ךךץ הכל, הוא מגיע גם עם תמיכה בשני סימים: אחד בגודל של micro ואחד בגודל של nano שבמקומו ניתן להציב גם כרטיס זיכרון, לפי בחירת המשתמש – בדומה למה שהציגה וואווי (Huawei) לראשונה ב-Ascend P7 שלה.

המכשיר גם מגיע עם שבב YAMAHA YSS-205X בו הוא משתמש כדי להפוך אותו למכונת קריוקי, ובנוסף הוא תומך בקתן HiFi 2.0.

מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 4.4.4 שמעליה ממשק קנייני בשם Funtouch OS 2.0. הוא יגיע לשוק ב-22 בחודש במחיר של כ-485 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.