אחת החברות הפעילות לאחרונה יותר מאחרות בשוק הטלפונים היא UMiDigi שחשפה את המפרט המלא של מכשיר נוסף שזכה לשם UMiDiGi S ומציע עיצוב מתכתי מינימליסטי שלפי החברה הינו סימטרי לחלוטין כשמביטים על המכשיר מימין לשמאל ולהפך. לדוגמה, בין השאר זה אומר ששתי המצלמות מאחור ממוקמות זו מעל זו, במרכז המכשיר, כשהמבזק נמצא דיוק מתחת.

המצלמות, אם כבר הוזכרו, מצוידות האחת בחיישן 13 מגה-פיקסל של סמסונג (Samsung), שמכונה S5K3L8, והשנייה, שהעדשה שלה גם קטנה יותר פיזית, בחיישן 5 מגה-פיקסל. גם למצלמה הקדמית יש חיישן 5 מגה-פיקסל.

המסך, תוצרת שארפ (Sharp), גודלו 5.5 אינץ' והוא מציע רזולוציית FHD. המערכת על שבב היא Helio P20 ששמונה ליבות ה-Cortex-A53 רצות במהירות מרבית של 2.3 ג'יגה-הרץ. זיכרון העבודה מסתכם ב-4 ג'יגה-בייט, והוא מלווה ב-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון אותו ניתן להרחיב באמצעות כרטיס microSD בנפח של עד 256 ג'יגה-בייט.

המכשיר, כנהוג כיום, תומך בשני nanoSIM או ב-nanoSIM וכרטיס זיכרון לצידו. במקרה של שני כרטיסים, שניהם תומכים ב-4G, אבל רק אחד מהם יכול לקבל ולהוציא שיחות. המכשיר תומך בטעינה מהירה ואף מגיע כברירת מחדל עם מטען 2.5A. הסוללה היא בנפח עבודה של 4,000 מילי-אמפר/שעה. העובי של המכשיר 7.98 מ"מ ומשקלו לפי החברה 167 גרם. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.0 שמעליה הממשק הקנייני UMI OS.

עדיין אין מחירים ותאריך השקה ל-UMiDigi S, אבל הוא יימכר בצבעי שחור קלאסי או זהוב עם מסגרת לבנה מקדימה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.