ייתכן ואפל (Apple) תחרוג ממנהגה ותשיק את צמד מכשירי ה-iPhone 6 החדשים כבר בסוף החודש הבא, וזאת במקום בשלהי נובמבר או תחילת דצמבר, כפי שנהגה בהשקות הקודמות. כך עולה מדיווח בעיתון הכלכלי גלובס.

כצפוי, מחיריהם של המכשירים צפויים להיות גבוהים במיוחד ביחס לשאר מדינות העולם. מחירו של ה-iPhone 6 בדגמו הבסיסי, עם זיכרון אחסון של 16 ג'יגה-בייט, יהיה כ-3,500 ש"ח בחנויות הסלולר והמשווקות הפרטיות. ה-iPhone 6 Plus צפוי להימכר בכ-800 ש"ח יותר ממחירו של אחיו הקטן. עם זאת, ייתכן כי לאור השנים הקודמות מחירם של המכשירים בחברות הסלולר יהיה אף גבוה יותר מבחנויות הפרטיות.

בינתיים באפל שמחו לגלות שההזמנות המצטברות למכשירי ה-iPhone 6 הגיעו, 24 שעות לאחר תחילת קבלת ההזמנות ב-12.9, ל-4 מליון יחידות – מספר שמהווה גם שבירת שיא הזמנות מוקדמות עבור מוצרי החברה.

השיא החדש נקבע למרות שהמכשיר מוצע להזמנה מוקדמת ב-10 מדינות בלבד: ארצות הברית, בריטניה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, אוסטרליה, קנדה, יפן, סינגפור ופורטו ריקו. עם זאת רוב ההזמנות המוקדמות מתבצעות באתר החברה עצמה. באפל מעריכים כי השיא צפוי להישבר שוב בעת ההשקה הרשמית, ב-19.9, כשאפל כבר ציינה בהודעה לעיתונות שהביקוש גובר על ההיצע ולא מעט מכשירים יגיעו ללקוחותיהם במהלך חודש אוקטובר.

ב-26.9 ייערך סבב ההשקה העולמי השני של המכשירים והוא צפוי להגיע ל-22 מדינות נוספות כשמרביתן אירופאיות, ביניהן ספרד, איטליה, פורטוגל, רוסיה והולנד. גם שכנינו הקרובים מישראל, כגון ערב הסעודית, איחוד האמירויות וקטאר יזכו להיכלל בגל ההשקות הרחב הזה.

 

השתתף בהכנת הידיעה: אור אהרון

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • שירן

  אין על אפל אפל זה איכות! מחכה כבר שיגיע רשמית לארץ ויהיה בהוט מובייל שיגיע כבר ה6 פלוס מתה לקנות אותו כל חובבי האנדרואיד למינהם שהמציאו שמועות על האייפון שהוא מתכופף ומוריד שיער סתם קנאים..מי שחושב שיכול להשים פלאפון פאבלט שהוא גדול בתוך הכיס של הגינס ולשבת עליו או בכוח לכופף אותו אז הוא לא חכם במיוחד. גם הנוט 4 שלכם לא עבר את מבחן הכיפוף כל מכשיר שמפעילים עליו לחץ לא סביר יינזק. האייפון 6 וה6 פלוס הם הסמארטפונים הכי נחשקים והכי טובים כרגע בשוק! ועובדה שממשיכים וקונים אותו ובמיוחד את ה6 פלוס מכרו יותר מ30 מיליון מכשירים והיו 10 תלונות שזה זניח ואף שולי. אז חברה תלמדו להתנהג עם המכשיר שלכם כמו בני אדם ולא כמו חיות אז לא יקרו לו כלום וחוץ מזה תקנו לו כיסוי טוב והכל מצויין שבוע טוב שיהיה לכולם!

 • יניב

  אלירן אין לך כסף אל תקנה !

 • אור

  אני הייתי קורא לאייפון 6 גלקסי 3

  • ארכיטקט

   אני הייתי קורא לך אחד שלא מבין בחומרה.
   לא S3 ובטח שלא ה S5 מגיעים לרמת המעבד של אפל בביצועים אז מה עשו? העלו את מהירות השעון והוסיפו עוד ליבה ועוד ליבה ועוד ליבה שגם ככה שום אפליקציה כולל מערכת ההפעלה לא מנצלות.

 • אנונימי

  לפי הערכות הוא יושק ב26 לאוקטובר