ייתכן ואפל (Apple) תחרוג ממנהגה ותשיק את צמד מכשירי ה-iPhone 6 החדשים כבר בסוף החודש הבא, וזאת במקום בשלהי נובמבר או תחילת דצמבר, כפי שנהגה בהשקות הקודמות. כך עולה מדיווח בעיתון הכלכלי גלובס.

כצפוי, מחיריהם של המכשירים צפויים להיות גבוהים במיוחד ביחס לשאר מדינות העולם. מחירו של ה-iPhone 6 בדגמו הבסיסי, עם זיכרון אחסון של 16 ג'יגה-בייט, יהיה כ-3,500 ש"ח בחנויות הסלולר והמשווקות הפרטיות. ה-iPhone 6 Plus צפוי להימכר בכ-800 ש"ח יותר ממחירו של אחיו הקטן. עם זאת, ייתכן כי לאור השנים הקודמות מחירם של המכשירים בחברות הסלולר יהיה אף גבוה יותר מבחנויות הפרטיות.

בינתיים באפל שמחו לגלות שההזמנות המצטברות למכשירי ה-iPhone 6 הגיעו, 24 שעות לאחר תחילת קבלת ההזמנות ב-12.9, ל-4 מליון יחידות – מספר שמהווה גם שבירת שיא הזמנות מוקדמות עבור מוצרי החברה.

השיא החדש נקבע למרות שהמכשיר מוצע להזמנה מוקדמת ב-10 מדינות בלבד: ארצות הברית, בריטניה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, אוסטרליה, קנדה, יפן, סינגפור ופורטו ריקו. עם זאת רוב ההזמנות המוקדמות מתבצעות באתר החברה עצמה. באפל מעריכים כי השיא צפוי להישבר שוב בעת ההשקה הרשמית, ב-19.9, כשאפל כבר ציינה בהודעה לעיתונות שהביקוש גובר על ההיצע ולא מעט מכשירים יגיעו ללקוחותיהם במהלך חודש אוקטובר.

ב-26.9 ייערך סבב ההשקה העולמי השני של המכשירים והוא צפוי להגיע ל-22 מדינות נוספות כשמרביתן אירופאיות, ביניהן ספרד, איטליה, פורטוגל, רוסיה והולנד. גם שכנינו הקרובים מישראל, כגון ערב הסעודית, איחוד האמירויות וקטאר יזכו להיכלל בגל ההשקות הרחב הזה.

 

השתתף בהכנת הידיעה: אור אהרון