דל (Dell) אמורה להשיק באוקטובר גרסה חדשה של מחשב המשחקים המוערך שלה, Alienware Area 51. מעבר לעדכון חומרה צפוי, שיהיה מבוסס על מעבד האקסטרים החדש של אינטל (Intel), והוא ה-Core i7 5960X, ועל ערכת השבבים החדשה X99, אין ספק שהמראה החיצוני של המארז הוא מה שתופס את עיקר תשומת הלב. המבנה הזה מבטיח שאפילו אם מצמידים את המחשב לקיר, עדיין אי אפשר יהיה לחסום את דרכי האוורור והקירור שלו.

מעבר לכך שמדובר במראה ייחודי מאוד, הצצה פנימה מגלה מכונת משחקים כמעט מטורפת. ספק הכוח הוא בעוצמה של 1.5 קילו-וואט עם כבלי מתח מודולריים – מחברים רק את הכבלים שצריך לספק – כשבמרכז נמצאים שלושה חריצים שמוכנים לקבל כרטיסי תצוגה באורך מלא וכפולים בעוביים עם צריכה כוללת של 900 וואט.

Alienware_Area-51_02

כאמור, המחשב מוכן גרסת האקסטרים של דור ההאסוול (Haswell), עם 6 או 8 ליבות. הוא תומך כמובן כבר בזיכרון DDR4 בזכות השימוש ב-X99 -(בנפח של עד 32 ג'יגה-בייט זיכרון לכל היותר). אפשר לשלב עד חמישה כוננים קשיחים או SSD, כולל חיבור 4 כונני SSD בתצורת Raid 0.

אין בינתיים אפילו רמז לגבי המחיר, אז תסתפקו בסרטון.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • 12321

  פחח..פחות חשוב איך כותבים מה….aw נזכרו מאוחר מידי…ובדר״כ מתמחרים גבוה מידי!
  ובכללי עדיף מק! (לקנות בחו׳׳ל כמובן) ואם כבר pc, אז אחד בהרכבה עצמית!

 • איציק

  לא שווה את המחיר. מחירי הניידים של לבוש-חייזרי יקרים מאוד בהשוואה למתחרים כמו אסוס רפובליקה של משחקים. אסוס מציעים יותר, והכוונה גם לאיכות בהרבה הרבה פחות. כמובן יש לציין הבדל אחד שלדל יש שירות ותמיכה הטובים ביותר מבין חברות המחשבים.

  • צ'קה

   לא "רפובליקה של משחקים" אלא "רפובליקה של שחקנים". GAMERS.

  • יוסי כהן

   חומרה חייזרית ולא לבוש זה ware
   לא wear

 • מקס

  אומרים חייזרי ולא חיזרי

  • צ'קה

   לא נכון. צריך לכתוב חַיְזָר. צרוף של המילים "חי" +"זר".