אוסף משחקי האינדי, ה-The Humble Bundle הוא דרך מצוינת ליהנות ממשחקים בכל מחיר שתרצו. האוסף מגיע כעת בגרסתו החמישית עם לא פחות משישה משחקים לאנדרואיד  בכל מחיר שתרצו (החל מ-$1).

האוסף הצנוע כולל את המשחקים Beat Hazard Ultra, Dynamite Jack, Solar 2, ו-NightSky HD, אך אם תשלמו מעט יותר מהממוצע התשלומים (שכעת עומד על 5.56 דולר), תוכלו גם לקבל עוד שני משחקים – Super Hexagon ו-Dungeon Defenders כך שסה”כ מדובר ב-6 משחקים מלאים במחיר נמוך מאוד. בנוסף ניתן לקבל את פס הקול של משחקים אלה אם תורמים מעל המחיר הממוצע ויתרה מכך, תוכלו להפעיל את כולם גם על המחשב מבוסס Windows, Linuxs או OS X. מדובר בחסכון של עשרות דולרים אם הייתם רוכשים זאת כל משחק בנפרד. כמובן, האוסף הצנוע אינו בא להתחרות במשחקים עטורי הגרפיקה שמציפים אותנו לאחרונה, אלא זוהי תרומה למפתחי המשחקים וחלק מהכסף נתרם לרווחת הילדים.

ה-Humble Indie Bundle (האוסף הצנוע) הוא מפעל על טהרת ה"שלמו כמה שאתם רוצים" עם כמה מטרות צדקה. החבילה הראשונה הכניסה תוך שבוע 1.27 מליון דולר, שתמורתם הצרכנים קיבלו 4 משחקי מחשב של מפתחות עצמאיות, ועל כן ה-Indie בשם (Independent). החבילות הבאות הכניסו סכומים דומים, כשעם כל חבילה שיוצאת, המפעל הזה תפס יותר תאוצה, קיבל יותר חשיפה, וכיום כל יציאה של חבילה מלווה בהרבה רעש באינטרנט.

עד כה הצליח האוסף הצנוע להשיג כבר סכום של חצי מיליון דולר מיותר מ-77 אלף איש והמספרים רק ממשיכים לעלות. לרכישה והורדת המשחקים, גלשו לאתר וצפו בסרטון בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.