מגוון האפשרויות כיום העומדות בפני רוכש סמארטפון חדש הן מגוונות ורבות מאוד. מי ממכם שחושב על לרכוש, וודאי שוקל בין היתר את ה-LG G2, ה-Galaxy Note 3 וכמובן ה-Nexus 5 ושאר מכשירי הדגל. בהחלט משימה לא פשוטה. כדי לסייע לכם בהחלטה, סמסונג (Samsung) מאפשר לנו להתנסות במכשיר ה-Galaxy Note 3? באמצעות אפליקציה מיוחדת ששחררה ל-Google Play אשר באמצעותה, גולשים יוכלו לבדוק חלק מתכונות המפתח שמציע הפאבלט, גם מבלי לגעת בו פיזית.

האפליקציה שהושקה בשם הלא מפתיע Galaxy Note 3 Experience, מספקת, מלבד סרטון פרומו קצר, מספר אפשרויות להתנסות עם חלק מהתכונות שמוצעות במכשיר ושל העט הסטילוס S Pen שמלווה אותו. כך, יכול המשתמש לבדוק את התפריט הצף שמופיע כשלוחצים על הכפתור שממוקם על העט האלקטרוני. תפריט זה מאפשר גישה ישירה לחמש מהתכונות המומלצות לשימוש עם העט, כגון S Finder ו-Screen Write, מבלי צורך לחפש במכשיר היכן הן נמצאות.

האפליקציה מאפשרת להציג כיצד ה-Galaxy Note 3 מתאים לתחומי השימוש שלנו תחת העמוד Design Your Life. תכונה אחרת אותה מדמה האפליקציה היא Action Memo, שמאפשרת לכתוב הערה ישירות על המסך ואז לחבר אותה לפעולות שונות שרוצים לבצע במכשיר, מאפליקציות ועד שיתוף תמונות.

סמנסונג היא לא הראשונה לעשות זאת. גם מיקרוסופט סיפקה בעבר אפשרות להתנסות במערכת ה-Windows Phone וגם LG נקטה במהלך דומה כשהשיקה באחרונה את מכשיר הדגל שלה, G2 ובאפליקציית ה-LG G2 Emulator הציגה חלק מהתכונות המרכזיות של המכשיר, כמו נקישה כפולה כד להיכנס אליו ממסך נעילה.

להורדת האפליקצי מחנות ה-Google Play