בפתיחת אירוע ה-CES הוכרז כי יהיה ניתן להזמין מראש את ה-Oculus Rift, משקפי המציאות המדומה למחשב האישי. אך לא לכל המשתמשים יש מחשב-אישי חזק מספיק על-מנת לספק חווית מציאות מדומה מספקת. וובכן, אם יש לכם 1,499 דולר מיותרים תוכלו לרכוש מארז הכולל מחשב-אישי חזק מספיק ואת משקפי ה-Oculus Rift.

הפעלת משחקים יכולה להיות פעולה מאמצת למחשב, אך הדבר אף קריטי יותר כשמדובר בהרצה של משחקים במציאות מדומה – כרטיס המסך נדרש לצייר את אותה תמונה פעמיים – פעם אחת לכל עין ועל-מנת להימנע מבחילה עקב תנועה יש לתמוך בקצב פריימים לשנייה גבוה מספיק כך שלא כל מחשב יכול לספק חווית מציאות מדומה מספקת. על-מנת להבטיח כי המשתמש יקבל חוויה מספקת החברה החלה להציע בהזמנה מוקדמת מחשבים אישיים של מספר יצרניות עם מפרט אותו החברה מכנה "Oculus Ready", כלומר שהוא מבטיח שהמשתמש יקבל חווית מציאות מדומה מספקת, במחירים שמתחילים מ-1,499 דולר.

בין היצרניות ניתן למצוא את Dell, Alienware ו-ASUS עם מותג מחשבי ה-ROG. המארז הבסיסי, שנמכר על-ידי ASUS מגיע עם מעבד אינטל i5 6400 במהירות 2.7 גיגה-הרץ, כרטיס מסך GeForce GTX970 של NVIDIA, זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 8 גיגה-בייט מסוג DDR4, כונן קשיח בנפח 1 טרה-בייט וכו. כמובן שככל שהמפרט חזק יותר כך המחיר גבוה יותר ואלו נעים סביב ה-3,000 דולר.

Oculus Touch

על-פי אתר החברה הרכישה במארז הכולל את המחשב האישי, משקפי Oculus Rift, בקר שלטיה של Xbox One, שלט, חיישן תנועה וזוג משחקים מציע הנחה של 100-200 דולר. כרגע המארזים זמינים בהזמנה מוקדמת בחנויות מקוונות כמו אמזון, בסט-ביי או החנות המקוונת של מיקרוסופט בארצות-הברית בלבד וכרגע לא פורסם אם המארזים הללו יגיעו גם למדינות נוספות. אלו שירכשו את המארזים צפויים לקבל אותם ב-28 למרץ.