מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה בבלוג ה-Xbox הרשמי על ה-'Tech Series', סדרת בקרים חדשה עבור קונסולת ה-Xbox One, כשהבקר הראשון שמושק תחת הסדרה החדשה הוא Recon Tech Special Edition.

אם לשפוט על פי התמונות, נראה כי הבקר החדש מתאפיין במראה קשוח יותר. בחזית הבקר כפתורי הפעולה בצבע שחור ובידיות האחיזה ניתן למצוא גומי מחוספס בתבנית יהלום לאחיזה טובה יותר, לצד עיטורים זהובים בחזית להשלמת המראה.

"בפיתוח סדרה חדשה זו של הבקר, צוות ה-Xbox קיבל השראה מטכנולוגיות צבאיות ודפוסי התנהגות לביצועים, תוך שימוש בחומרים הקיימים בשדה הקרב ומציוד מכני. גימור הפרימיום כמו מרקם חרוט בלייזר בחזית, זהב וסמלים המעטרים את החלק הקדמי של הבקר. גב הבקר כולל אחיזה משובצת יהלום גומי עבור שליטה נוספת ונוחות", אמרו בחברה.

מבחינה טכנית, Recon Tech Special Edition הוא בקר בעל יכולות זהות לשלטים הנמכרים כיום שיש למיקרוסופט להציע. עם תמיכה בתקשורת בלוטות' לחיבור לקונסולת Xbox One וגם למעוניינים למחשב האישי או מכשירים תומכים אחרים וכניסת 3.5 מ"מ לחיבור אוזניות או דיבורית.

מחירו של בקרה ה-Recon הוא 69.99 דולר וזה יהיה זמין לרכישה ב-25 לאפריל.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.