יצרניות הטכנולוגיה הגדולות כמו אפל (Apple) או סמסונג (Samsung) מקפידות לאבזר את מכשיריהן עם אוזניות כחלק מהערכה כדי לאפשר לנו להאזין למוזיקה דרך הסלולרי, אבל כולנו יודעים שמדובר באוזניות בסיסיות ביותר שהסאונד שלהן הוא לא בדיוק הדבר הכי איכותי שאפשר לבקש. חברת BoomCloud 360 החליטה לקחת על עצמה לשפר אותו, ומציעה כעת גאדג'ט חדש בשם BoomStick שאמור להגביר את איכות האוזניות באופן דרמטי.

מדובר בתוסף קטן וקל שמתחבר לשקע האוזניות בסלולרי שלכם, כאשר לצידו השני ניתן לחבר כל אוזניות. הוא מגיע בצורת מלבן עם סוללה פנימית שמחזיקה עד 14 שעות וניתן לטעינה באמצעות כבל מיקרו USB. בתוכו הוא מכיל רכיב אלקטרוני בעל אלגוריתם המסוגל ליצור מיקס חדש לסאונד שבוקע מהמכשיר ובכך לא רק להגביר אותו אלא גם לשנות אותו בצורה מורכבת יותר.

התוצאה, לפי הדיווחים של אנשים שכבר משתמשים בגאדג'ט, היא די מרשימה: הצלילים נשמעים פחות מעורפלים, ניתן להבין כל שורת דיאלוג בסאונד של קבצי וידאו, הבאסים והטונים יותר נעימים ופחות צורמים. ה-BoomStick אמנם יושק רק באביב הקרוב, במחיר של 99 דולר ובצבעי שחור וכסף, אבל ניתן "לנסות" אותו כבר עכשיו על ידי גלישה לאתר החברה, בו היא מציעה הדגמות של סאונד שניתן לשמוע באמצעותו.