בברצלונה זכה המנכ"ל של HTC לקצת חמימות אירופאית: בחור אלמוני הרכיב את הבכיר על הקטנוע וסייע לו להגיע לפגישה בזמן.

בבוקר של ה-24 לפברואר נסע פיטר צ'ו (Peter Chou), מנכ"ל HTC, במונית למרכז הכנסים בברצלונה, אך זו נתקעה בפקקים, פיטר שהיה בדרכו לפגישה חשובה לא רצה לאחר והורה לנהג המונית לתפוס את תשומת ליבו של רוכב קטנוע ולבקש ממנו 'טרמפ' למרכז הכנסים. הרוכב הסכים לסייע למנכ"ל ואפילו לא הסכים לקבל תמורה כספית כאות תודה לעזרתו.

המנכ"ל שזהות הרוכב לא ידועה לו, נעזר כעת בחוכמת ההמונים – בשבוע שעבר פורסמה ידיעה בבלוג הרשמי של החברה שמבקשת את עזרת הגולשים באיתור השומרוני הטוב. למרבה ההפתעה הרוכב אותר, שמו אבדוליו הררה (Obdulio Herrera), בתמונה, תושב ברצלונה בן 53. כאות תודה מתכוונת החברה לשלוח אותו ללונדון ב-25 למרץ ולהיות נוכח באירוע ההכרזה של ה-All new HTC One.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • התמני

  בהשוואה לעבר , לידיעתך אני בין הראשונים בארץ שהביא את ה- htc one x לארץ…במחיר שלא חלמת עליו ועד עכשיו אני מבסוט איתו… אז תשמור תדעות שלך לעצמך יאלמוני מסכן…

  • יוסי כהן

   למי התגובה הזו?
   התגובה שהגבת אליה נמחקה?
   בכל מקרה גם לי יש את הX מינואר שנה שעברה והוא מכשיר נחמד מאוד(קניתי כי לא היה נקסוס 4 בארץ באותו זמן כמובן שהנקסוסים אוכלים אותו בלי מלח חחח) הוא אחלה מכשיר ואני מצליח למצות אותו עד תום באמצעות אנדרואיד 4.4.2 החדש בעזרתם המופלאה של מפתחי CM11
   המכשיר זז מדהים ופועל עם המון ראם פנוי.
   אז קניתי אותו ב2500 סכום שעכשיו נראה גבוהה ביחס למה שאמי שלמה על נקסוס 5.

 • האלמוני

  זה בגלל שאתה תימני. בטח גם היית מוכר את הטלפון 😉

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  נראית מחווה מאד נדיבה, להזמין את האיש ללונדון וכו'
  אבל, על הדרך, HTC עשו ערמה יפה של יחס"צ מכל הסיפור, כולל התמונה של הבחור טוב הלב על רקע הלוגו של HTC וכו'.
  אין כמו סיפור אנושי מרגש לעזור ליחס"צן את אירוע ההשקה.

 • התמני

  בואו נגיד שאני הייתי מעדיף לקבל מכשיר חינם במקום….
  אבל טיסה ללונדון + להיות נוכח בהכרזה גם נשמעת בסדר

  • אהרון

   אני בטוח שהוא גם יקבל מכשיר במתנה