בין אם אתם משתמשים ביתיים ובין עסקיים, כנראה שתשמחו מאוד לגלות שהיום ניתן בקלות רבה להפוך כמעט כל מחשב (במערכת הפעלה Windows) לשרת טרמינל, הכולל אפשרויות רבות ומגוונות.

הקדמה הטכנולוגית הביאה עמה בשנים האחרונות תחליפים רבים לאותם השירותים הוותיקים והמוכרים שאנו משתמשים ונראה שככל שהשנים עוברות, הכלים שעומדים לרשותנו הופכים לפשוטים יותר לתפעול ומספקים לנו פתרונות טובים יותר.

לפני מס' שנים, חברת TSplus פיתחה פתרון פורץ דרך המיועד לשלל מערכות הפעלה מסוג Windows על כל גרסותיהן, המאפשר הפעלת מס' חיבורים מרוחקים לאותו המחשב בו זמנית (Sessions) וללא הפרעה לעבודת המשתמש המקומי.

החברה הציבה לעצמה למטרה לספק "פתרון שולחן עבודה מרוחק הקל ביותר להתקנה, הקל ביותר לתפעול, שמתאים לכל מערכת Windows ומכל מכשיר עם כל דפדפן אינטרנט".

לאחר ההורדה, תהליך ההתקנה הינו מהיר ופשוט, ובסיומו ניתן להפעיל באופן מידי מס' חיבורים מרוחקים בו-זמנית לתחנת העבודה באמצעות פרוטוקול Remote Desktop המוכר של מיקרוסופט.

בדומה לשרתי טרמינל, גם כאן ניתן לבצע חלוקה של משאבי המערכת בין המשתמשים השונים לרבות הרשאות, תיקיות משותפות, יישומים ועוד. אך בשונה מהפתרונות הקיימים כיום, המוצר של TSplus מאפשר הדפסה מקומית גם בהעדר מנהלי התקנים במחשב המרוחק.

הודות לטכנולוגיית HTML5, תוכלו להשתלט באופן מאובטח על עמדת המחשב המרוחק גם באמצעות דפדפן האינטרנט, מכל סוגי המכשירים לרבות ניידים וללא צורך בהתקנת אפליקציות כלשהן.

יתרון בולט נוסף טמון ביכולת להפעיל במחשב המרוחק פורטל רשת, מעוצב כפי שתרצו, דרכו ניתן להריץ יישומים נבחרים ללא חיבור לשולחן העבודה המלא. כך למשל תוכלו לשייך עבור כל משתמש תוכנות ייעודיות להפעלה ישירה מתוך הדפדפן, בדומה פתרונות ה- SAAS (Software As A Service).

חשוב לציין שניתן להפעיל בחיבור מרוחק את כל התוכנות המותקנות על העמדה/השרת ללא עלויות נוספות הכרוכות ברכישת רישיונות CAL כנהוג בשרתי טרמינל מסורתיים.

בין אלפי לקוחות החברה ברחבי העולם נמנים גם ארגונים וחברות ענק כגון: נוקיה, סימנס, מטריקס, הצלב האדום, הבנק הראשי של סקוטלנד ועוד.

המוצר הינו זמין להורדה עבור מערכות ההפעלה Vista, Win 7, Win 8, Win 10, ו-Win 2003/2008/2012. תוכלו להוריד את התוכנה ולהתנסות ללא תשלום בקישור הבא.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.