רשת חנויות הסלולר Best Mobile, התחילה לשווק, באופן בלעדי, מכשיר סלולר חדש ה-Telit RoadStar המיועד לשימוש קבוע ברכב. ה- Roadstar הינו מכשיר קבוע לרכב שעובד בשיטת דו-קו באמצעות שימוש ב- 2 כרטיסי SIM. המכשיר הוא בעל תכונות המאפשרות שימוש ידידותי, נוח ופשוט לתפעול. כך לדוגמא, יש לו לוח מקשים גדול ומרווח מהרגיל לחיוג נוח ובטוח, תצוגת פונטים גדולים לקריאה קלה על גבי מסך צבעוני, מיקרופון חיצוני ורגיש לשמע מיטבי, רמקול חיצוני בעוצמה של 10 וואט. בנוסף, המכשיר בעל ספר טלפונים שיכול להכיל עד 3,000 מספרי טלפון, תמיכה בשפות עברית אנגלית ורוסית, חיוג מהיר וחסימת שיחות, אפשרות למענה אוטומטי, אפשרות חיבור שלוחה חיצונית לשיחות פרטיות.

במכשיר קיימת מערכת הפעלה LINUX המאפשרת לו סנכרון עם Google Mail ועם אנשי הקשר המתוכנתים בגוגל מכל מכשירי האנדרואיד. בנוסף, המערכת מאפשר עבודה עם צי רכב של פוינטר, ובאמצעות התחברות לאפליקציה של פוינטר בעלות קבועה של 19.9 ₪, ניתן לעקוב אחר מיקום הרכב במידה ואנחנו לא נמצאים לידו. האפליקציה מאפשרת את איתור הרכב באמצעות קורדינטות שמותאמות לתוכנת WAZE.בנוסף למעקב אחר הרכב, האפליקציה שולחת SMS למכשיר הייעודי בעת חריגה מהמהירות המותרת, בעת נסיעה מחוץ לגבולות הגזרה שהוגדרו.

ה- Roadstar ישווק בסניפי רשת Best Mobile במחיר של 1,299 ₪ בלבד ויגיע עם שובר התקנה מוזל ברשת מוטורולה. Best Mobile הינה רשת חנויות בפריסה ארצית למכירת מכשירים ניידים, ציוד סלולארי ואביזרים נלווים. הרשת, אשר נרכשה על ידי קבוצת ח.י במהלך 2012, מונה כיום 22 סניפים והיא צפויה להמשיך בתהליך ההתרחבות ולפתוח 8 סניפים נוספים במהלך 2013, דבר שיובילו את פריסת הרשת ל- 30 סניפים ברחבי הארץ עד סוף שנת 2013.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.