הלחץ הציבורי עשה את שלו: לאחר שסרבה שאלבומה "1989" יהיה כחלק משרות המוזיקה של אפל, התרצתה הזמרת טיילור סוויפט ואלבומה המצליח כן יהיה זמין בשירות Apple Music.

בציוץ שפרסמה בטוויטר היא הודיעה שלאחר משא ומתן עם אפל, היא תאפשר את ההזרמה של האלבום המצליח – זאת לאור העובדה כי אפל הסכימה ללכת לקראת האומנים שיופיעו בשרות המוזיקה ולשלם להם בעבור שיריהם גם בתקופת שלושת חודשי הניסיון לשרות, אותם אפל תעניק בחינם לכל רוכשיה.

כזכור, טרם הסאגה המדוברת, סירבה סוויפט שאלבומה יהיה חלק משרות המוזיקה של אפל. הסיבה לכך, היא סרובה של אפל לסרב לשלם תמלוגים לאומנים ששיריהם יהיו כחלק מהשרות במשך תקופת הניסיון. למעשה, סוויפט היא הזמרת היחידה ש"העזה" לצאת כנגד ענקית הטכנולגיה, וייתכן כי זו הסיבה שאפל הסכימה בסופו של דבר לשלם לאומנים 0.2 סנט בעבור כל שיר שיוזרם במהלך תקופת הניסיון.

שרות המוזיקה החדש של אפל צפוי לראות אור בעת השקתה של מערכת ההפעלה iOS 8.4 בסוף החודש שיהיה זמין, על-פי כל העדויות, גם בישראל. בתום תקופת השרות שתימשך שלושה חודשים כאמור, יצטרכו המשתמשים לשלם 9.99 דולרים עבור כל חודש שימוש בשרות.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.