מי פנוי ברוטשילד? אם עד היום הדרך להשיג מונית הייתה להתקשר לתחנת מוניות, ולהמתין על הקו עד שסדרן התחנה ימצא מונית פנויה עבורך, אפליקציה חדשה בשם Taxi To Go מעניקה פתרון מלא ושירות חדשני בתחום הזמנת מוניות בארץ.

אפליקציה Taxi To Go שפותחה על ידי חברת AppGate, נותנת מענה לקהל הרחב ומציעה מוניות זמינות בכל מקום ובכל שעה, וזאת בזכות שיתוף פעולה עם חברת ISR המספקת את המסכים ברוב המוניות בארץ. המשתמש מזמין מונית, האפליקציה מזהה את מיקומו ושולחת את המיקום לחברת ISR שמאתר באופן מיידי מונית פנויה בקרבת המשתמש ושולחת לאפליקציה את שם הנהג, מספר המונית שלו וזמן הגעה שהמונית תגיע למשתמש. על מנת לתת מענה מהיר בכל חלקי הארץ, אלפי מוניות רשומים במאגר האפליקציה.

לדברי יהודה ברור מאיגוד המוניות: "מהלך זה משדרג את העבודה בתוך תחנת המוניות, מייעל את השליטה של סדרני התחנה ובסופו של דבר מעניק שירות טוב יותר ללקוחות, מבלי שאף אחד יצטרך לשלם על הדרך עמלה עבור שימוש באפליקציה".

אור בן שמעון מחברת AppGate מציין כי: באמצעות אפליקציית Taxi To Go"" ניתן יהיה להזמין מונית בלחיצה, לראות אותה על גביי מפה, לדרג נהגים, להיות בקשר אישי עם הנהג במהלך ההזמנה, לתכנן נסיעות עתידיות וליהנות מעוד המון פיצ'רים מדליקים בעתיד כמו תשלום מהסלולארי, הזמנות נהגים מועדפים ועוד. בפרויקט זה מעורבים ארבע חברות מהגדולות בארץ, כל אחת בתחומה, והושקעו בו מאות אלפי שקלים.

להורדה: iOS | Android

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.