בלו (BLU) הכריזה על טלפון חדש כשהפעם גולת הכותרת שלו היא קשיחות והתאמה לעבודה בכל תנאי השטח, כולל עבודה בעומק של 1.5 מטר מתחת לפני המים למשך 30 דקות, בהתאם לתקן IP68 בו הוא תומך, ועם מעפת מצופה גומי שאמורה להפוך אותו לחסין בפני נפילות. השם, Tank Xtreme Pro, מתאים מאוד לכוונות של החברה לגבי המכשיר המסוים הזה.

אבל Tank Xtreme Pro אולי קשוח, אבל מבחינת תצורה הוא משאיר הרבה מקום להשתפרות, אולי בדגם הבא. מסך 5 אינץ' ברזולוציית HD עם ציפוי Gorilla Glass 3, איך לא, ומערכת על שבב MT6737T מרובעת הליבות של מדיה-טק (MediaTek) שפועלת במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ, הם לא בדיוק מוקדי משיכה למי שמחפש גם ביצועים מעבר לקשיחות. 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, ויכולת להרחבת זיכרון של 64 ג'יגה-בייט נוספים בלבד, לא בדיוק מוסיפים לו הרבה נקודות.

יש גם מצלמת 8 מגה-פיקסל מאחור, מצלמת 5 מגה-פיקסל מקדימה ומערכת ההפעלה, באופן מפתיע אולי, היא בכל זאת אנדרואיד 7. הסוללה היא אולי כן משהו שיכול למשוך אנשים שעובדים בשטח זמן רב. היא מציעה נפח עבודה של 4,300 מילי-אמפר/שעה שאמורים לפי החברה להספיק ליומיים עבודה. המשקל כבד, לא פחות מ-206 גרם

ובלי קישוטים, קצת, אי אפשר. ל-Tank Xtreme Pro יש גם כמה פסים שרצים דרך הגומי בזוויות שונות, לצד המסגרת מאחור, ואפשר להשיג אותם כך שהם ייצבעו גם בירוק, כחול או אדום מעבר לשחור הסטנדרטי. מחיר עדיין לא נקבע.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.