לא חלפו מספר שעות לאחר יציאתה הרשמית של הגרסה החדשה למערכת ההפעלה של אפל (Apple), שמספרה הוא 8.1.2, והיא כבר נפרצה מחדש על ידי קבוצת הפורצים הסינית TaiG, שכזכור הייתה הראשונה לשחרר את הפריצה המלאה לגרסה 8.1.1 מלפני כמה שבועות.

תהליך הפריצה נשאר אותו תהליך כמו בפעמים קודמות: על המכשיר להיות ללא ססמת נעילה, ובנוסף על המשתמש לוודא ששירות ה-Find My iPhone מכובה למשך כמה דקות של תהליך הפריצה. צוות הפריצה גם ממליץ על כל שהמכשיר יהיה במצב טיסה (Airplane Mode) כדי שתהליך יעבור בצורה יותר חלקה.

הפריצה זמינה לכלל המכשירים אשר מסוגלים להריץ את מערכת ההפעלה iOS 8 ומעלה: iPhone 4s ומעלה, iPad 2 ומעלה ו-iPod Touch דור חמישי בלבד ועדיין הפריצה מתאימה למשתמשי מערכת ההפעלה חלונות (Windows) בלבד. את הגרסה החדשה לפריצה (מספר 1.2) תוכלו להוריד בקישור הבא (בשפה האנגלית) ושימו לב כי בתהליך אחריות הפריצה הוא על המשתמש בלבד ואנחנו לא אחראים על כל נזק שייגרם למכשיר, אם וכאשר, ואם בכלל.

להלן מדריך וידאו לביצוע הפריצה:

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".