מועדון הכדורגל האנגלי ואחד הפופולריים ביותר בעולם, מנצ'סטר יונייטד, החליט לאסור הכנסת מחשבים ניידים וטאבלטים אל תוך אצטדיונה הביתי אולד טראפורד זמן בו מתנהלים בו משחקים.

הסיבה ההזויה על החלטה נובעת מ-"תגובה לנהלים הביטחוניים המתקבלת משדות התעופה בבריטניה", ככה שאם נתייחס להצהרה הזאת ברצינות, כנראה שצילום סלפי או הקלטת וידאו במהלך המשחק עם מכשיר אלקטרוני שעולה על גודל של 150×100 מ"מ מהווה סכנה לשלומם וביטחונם של הצופים במהלך המשחק. בהודעה צוינו במיוחד כל דגמי ה-iPad.

על פי ההודעה, מכשיר אלקטרוני שקטן מהמידות שצוינו, כגון סמארטפונים או מצלמות קטנות, יורשו ליהכנס אל תוך תחומי האצטדיון במהלך משחק. אנחנו היינו מציעים ליונייטד להתחיל להתעסק בעניינים מקצועיים, שכן הקבוצה שלהם לא בידיוק הבריקה בעונה שעברה, ולתת לצופים להנות מחווית הצפייה בדרך שהם רוצים, ולא לאסור עליהם להכניס מוצרים בסיסים שניתן למצוא בכל אצטדיון כיום בגלל נהלים לא ברורים.

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".