אם אתם נמנים מבין משתמשי מקלדת ה-SwiftyKey וגם אם לא, תוכלו כעת ליהנות מאייקוני האמוג’י (Emoji) החדשים הקיימים במערכת האנדרואיד 6.0.1 – גם אם לא קיבלתם את השדרוג המערכת האחרון.

בעדכון החדש שהופץ לחנות האנדרואיד, SwiftKey מיישרת קו ל-184 אימוג’י הקיימים בגרסת האנדרואיד האחרונה ואלו הקיימים גם ב-iOS 9 במכשירי האייפון (שאת חלקם גם אפשר למצוא בוואטסאפ). כך שכיום, מי שעדיין רץ על גרסאות קודמות של מערכת האנדרואיד כמו גרסת ‘לוליפופ’ או ‘קיטקט’ יוכל להשתמש במגוון הגדול של האמוג’י החדשים, הכוללים בין היתר אמוג’י של קקי, חד-קרן,  פרצוף חושב, יורם, פרצוף חולה, רובוט, אצבע משולשת ועוד.

מלבד אלו, SwiftKey גם מעדכנת את העיצוב של 48 אייקוני אמוג’י קיימים וכן מתקנת מספר באגים קטנים ומספקת תמיכה טובה יותר בתיקון איות בשפות שונות. בנוסף, המקלדת כעת מזהה באופן טוב יותר מתי מדובר בהקלדה של כתובת לאינטרנט (URL) ובמקום לתקן את האיות כמו הכנסת רווחים במקומות לא רצויים או החלפת האות הראשונה בכתובת (w) לאות ראשית, המקלדת מסוגלת לזהות כי מדובר בקישור בזמן ההקלדה.

המקלדת זמינה בחינם להורדה למשתמשי האנדרואיד.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Rotem Albukrek

  אני פעם ניסיתי את המקלדת ומחקתי אותה בגלל תיקון אוטמטי ועכשיו התקנתי אותה בגלל האימוגי( בכל מקרה אני לא מוצא את אימוגי) ועכשיו גילתי איך לכבות את תיקון האוטמטי

 • Elgrainfy

  יש לך קישור להודעה?

 • נתנאל

  זה ממש לא נכון!
  הורדתי את האפליקציה באנדרואיד 5.0 וכל האמוגים נשארו אותו דבר ולא נוספו חדשים…

 • Elgrainfy

  בעניין אחר לגמרי, מה קורה עם התחרות של שעון ה Gear 2 של סמסונג? אני ממש מתוח ולא ראיתי שום ידיעה שמתייחסת לתוצאות ולזכיה.

  • נתנאל

   הודיעו כבר על זוכה מזמן…
   לא ממש הודיעו רשמית אבל הודיעו…

 • F.G

  בלי שום קשר לאימוג'ים, אין מקלדת יותר נוחה מזו של SwiftKey. מומלץ בחום לכל משתמשי האנדרואיד.

  • Someone

   דווקא בגלל כל התקיעות של SK עברתי לfleksy, לוקח קצת זמן להתרגל אבל היא הרבה פחות "באגית" וגם יותר נוחה