לאחר תקופה ארוכה בגרסת הבטא, Swiftkey, המקלדת הפופולרית לאנדרואיד שהגיע גם ל-iOS החל מגרסה 8, השיקה את התמיכה הרשמית בשפה העברית.

הגרסה החדשה, אשר זמינה להורדה בחנות ה-App Store, קיבלה את עדכון 1.2.4 אמש הכולל מספר חידושים וכן שפות נוספות. מלבד עברית, נוספה גם תמיכה גם בערבית ופרסית, כך שזהו עדכון חשוב גם לדוברי שפות אלה.

חוסכת לכם מילים
בזכות מנגנון הזיהוי והחיזוי המובנה של המקלדת, היא מאפשרת הקלדה מהירה על ידי הצגת מילים קרובות או רלוונטיות לאחר שהיא למדה את המשתמש. כעת בגרסת ה-iOS נוספה אפשרות לצפות בסטטיסטיקות ובמספרים המציג כמה הצליחה המקלדת לשפר את דיוק ההקלדה וכמה חסכה לנו הקשת אותיות על המקלדת בזכות מנגנון החיזוי. עוד כולל העדכון גם את ה-Tap Map, אשר מציגה את מפת ההקלדה שלנו, כלומר היכן אנו נוהגים להקיש במקלדת וכמה אנחנו מדוייקים, כך היא מסייעת לנו בהקלדה נכונה יותר לאורך זמן.

חידושים אלה כבר קיימים למשתמשי האנדרואיד, וכעת גם בעלי iPhone ו-iPad יוכלו להינות מהם ועוד יותר בעברית. להורדה.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Asaf Moraz

  משמח לשמוע ובאמת הגיע הזמן! זה רק מראה עד כמה iOS נמצאת מאחור מבחינת יכולות.

 • nana2222

  באייפון לא מוצלח כמו באנדרואיד.
  אין תמיכה להודעות רגילות אלא רק לתוכנות חיצוניות כמו הוואטסאפ.

 • רון

  תוכלי ללחוץ לחיצה ארוכה על החלון כתיבה בהודעות ואז ללחוץ על השני חיצים וזה יהיה ימין קבוע אבל גם באנגלית. המקלדת הזאת עדיין לא יודעת לעשות יישור מימין לשמאל ולהפך אוטומטית כמו המקלדת של האייפון.

 • user30000z

  יש את sWYPE שהיא טובה יותר ותומכת בעברית כבר מזמן.

 • אייפון

  חשוב לציין שגם למקלדת swype נוספה תמיכה לשפה העברית באייפון…
  לכל אחת יתרונות וחסרונות שונים, אני עדיין לא הצלחתי להחליט מי מהן עדיפה…

 • Pearln74

  מדוע אין יישור לימין כמו במקלדת המקורית של האייפון?

  • אייפון

   יש גם באג שלא מאפשר להקליד דרך המקלדת במסך הנעילה… מקווה שהדברים יתוקנו בקרוב