המקלדת הפופולרית ביותר אולי עבור מכשירי האנדרואיד, ה-Swiftkey נחשבת גם למוצלחת במיוחד בתחום החיזוי וההשלמה האוטומטית של מילים בזמן ההקלדה. המקלדת לא רק לומדת את הקלדות המשתמש (גם בעברית), אלא מסוגלת ללמוד את שפת הכתיבה שלו על ידי סנכרון עם הודעות ה-SMS שבמכשיר, חשבון הג’ימייל והטוויטר האישי, פייסבוק ועוד, כך שההתאמה למשתמש היא מרבית.

הבעיה העיקרית למשתמשים בה, היא בעת התקנה מחדש על המכשיר או על המכשיר אחר, כל ההגדרות, ההתאמה האישית ומילות החיזוי שלמדה המקלדת נעלמות גם הן, כך שהמשתמש נדרש “ללמד” את המקלדת את הכל מחדש. לבעיה זו בדיוק המפתחת השיקה את Swiftkey Cloud, שירות סנכרון בענן השומר את כל ההגדרות, המילים וההתאמות הרבות של המשתמש לחשבון אישי דרכו הוא יכול לסנכרן מחדש בכל פעם שהוא מתקין את המקלדת על כל סמארטפון או טאבלט. העדכון החדש גם מוסיף יכולת נוספת ומלבד למידה דרך המשתמש היא מסוגלת ללמוד אם נרצה, גם מחברינו ברשתות החברתיות.

השירות החדש הוא בשלב בטא, וניתן להוריד גרסת התקנה למכשירי האנדרואיד (APK) ישירות דרך האתר ולנסות את השירות בעצמכם. מי שבכל זאת חושש לפרטיותו, יכול לבטל את הסנכרון ולמחוק את כל המידע המאוחסן בענן. עוד מקלדות לאנדרואיד בכתבה שהכנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.