אז עשיתם לעצמכם התאמה של מסכי הבית באנדרואיד, ייעלתם את העבודה וסידרתם בתיקיות או בקיצורים מהירים, אבל עדיין בסופו של יום כשרוצים להפעיל אפליקציה מסוימת בזמן השימוש במכשיר, אנו נדרשים לבצע 2–3 לחיצות עד אשר מגיעים לאייקון הרצוי.

Swapps 1מי ממכם שמחפש פתרון מהיר ויעיל – הכירו את !Swapps. אפליקציה ישראלית חדשה שהגיעה לחנות הגוגל פליי לאחרונה, מאפשרת לגשת לכל האפליקציות שלכם היישר לתפריט צד הנחשף בסוויפ בכל זמן שתרצו. Swapps מציעה גישה לאפליקציות מועדפות, האפליקציות האחרונות שהופעלו וקיצורים מותאמים אישית ולהפעילם גם מבלי לחזור למסך הבית.

התפריט מוצג רק על ידי סוויפ (החלקה) של קצה המסך ימינה או שמאלה לפי מקום שהוגדר באפליקציה מראש. שם גם ניתן להגדיר אילו אפליקציות יוצגו ברשימה וכמה מהם יוצגו, וכן כמה אפליקציות מותאמות אישית יתווספו לתפריט. בהגדרות האפליקציה ישנם מגוון של אפשרויות כמו להפעיל רטט בזמן לחיצה על קצה המסך, כך ניתן לדעת שאכן לחצנו במקום הנכון, להחביא את האייקון בשורת הסטטוס, לקבוע את גודלו וגובהו של התפריט ועוד.

בנוסף, עם Swapps נוכל לסגור אפליקציות הפועלות ברקע, על ידי לחיצה ארוכה על האפליקציה בתפריט ומשם תת-תפריט לסגירה. באופן זה נוכל גם לפנות מעט מקום בזיכרון הראם, ואולי קצת לחסוך בחיי סוללה.

ניסינו והשתמשנו בה ביממה האחרונה וחייבים להודות כי היא פועלת היטב, ומסוגלת לפעול גם כאשר אנחנו במהלך משחק או כל אפליקציה אחרת. היא קלה להפעלה והאפשרויות והתאמות שלה הן רבות, כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו את האופן שבו הוא מעוניין להשתמש בה. שווה בהחלט לנסות.

להורדה בחנות הגוגל פליי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.