כפי שהבטיחה בכנס MCW השנה בברצלונה, שאומי (Xiaomi) אמורה להתחיל להכניס לפס הייצור את Surge 2, המערכת על שבב החדשה שלה. כזכור Surge S1, שיוצר בתהליך של 28 מ"מ, היה במרכז של Mi 5c, הגרסה הזולה של ה-Mi 5.

Surge 2 אמור להיות המערכת על שבב של ה-Mi 6c ו/או Mi 6s שאמורים להגיע לשוק ברבעון הרביעי של 2017. מכיוון שכך, עיקר הייצור של המעבדים החדשים יהיה בין יולי עד ספטמבר, כלומר לאורך הרבעון השלישי של השנה.

המעבד החדש ייוצר בליטוגרפיה של 16 ננו-מטר, קפיצה גדולה לעומת המעבד הראשון, בידי TSMC, יצרנית השבבים הטייוונית. ההערכות הן ששאומי בחרה שלא לקפוץ לעגלת ה-10 ננו-מטר בשלב זה מכיוון שלא בטוח שקווי הייצור הללו בכלל יהיו פנויים עבורה לאור העובדה ש-TSMC גם אמורה לייצר חלק נכבד ממעבדי ה-A11 עבור ה-iPhone 8 של אפל (Apple), ושאומי לא רצתה לחשוש שהיא לא תוכל להתקדם הלאה לפי התוכניות שלה בגלל בעיות אפשריות בכמות הייצור.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.