אחרי ששברה את שיאי ההורדות לאפליקציה צרכנית לסמארטפונים – 400,000 הורדות, משיקה כעת חברת סופר-פארם את האפליקציה הפופולרית גם למאות אלפי משתמשי האייפד בישראל. האפליקציה, שפותחה על ידי חברת Moblin, המובילה את תחום השיווק והפרסום הסלולרי בישראל, נבנתה מחדש במיוחד לאייפד לניצול מירבי של גודל ואופי המכשיר.

בין החידושים באפליקציה לאייפד, אשר עלו בהתאם גם לאיייפון, ניתן למצוא את ה- "Super Five", המעניק מבצעים שבועיים לחמישה מוצרים נבחרים וגם את ה- "Life Style", עם מבצעים מיוחדים לחברי המועדון.

האפליקציה הרשמית של סופר-פארם עוזרת ללקוחות החברה להישאר תמיד מעודכנים עם עלון מבצעי הרשת שקם לחיים על האייפד, לקבל ולממש קופונים ישירות מהאייפד, לאתר סניפים קרובים, לכתוב לשירות הלקוחות, להכנס לדף הפייסבוק של סופר-פארם ולנהל רשימת קניות בצורה קלה וידידותית.

מבצעים:
כל מבצעי הרשת באפליקציה ממוינים בצורה נוחה וידידותית למחלקות ותתי מחלקות שונות. כך ניתן לאתר בקלות את המבצעים המעניינים ולהוסיף בקליק אחד פריטים לרשימת הקניות.

קופונים:
לנוחיות הצרכנים, קופוני הרשת עברו מהעיתונים המודפסים גם לאפליקציה. רק מציגים את המכשיר בקופה ומממשים בקלות וללא צורך בהדפסה. ניתן אף להכניס את הקופונים לרשימת הקניות על מנת לקבל תזכורות לפני סיום תוקף הקופונים.

רשימת קניות:
כדי להקל על הקונים, כל מבצע באפליקציה ניתן להוספה לרשימת הקניות, כשניתן לערוך אותה בקלות רבה. מבצעים שתוקפם נגמר נמחקים באופן אוטומטי מהרשימה. במידה והלקוח מוסיף פריטים לרשימה, האפליקציה דואגת לשלוח אליו תזכורת לפני תום תוקף המבצעים. את הרשימה ניתן לשלוח במייל, או בסמס, למי שעורך את הקניות בסופר-פארם – בזמן אמת. כמו כן ניתן להוסיף לרשימה פריטים בטקסט חופשי במידה ולא קיים מבצע באותו רגע על הפריט הדרוש.
סניפים:
לטובת מי שנקלע לעיר אחרת, או אפילו לשכונה לא מוכרת ורוצה להגיע לסניף הקרוב, ניתן כעת למצוא את הסניף ברשימה או על גבי מפה, לראות איזה סניף פתוח, או סגור, בכל רגע נתון ולקבל את הטלפון של מנהל הסניף, כמו גם רשימת שירותים נלווים לאותו סניף.

גישה מהירה לפייסבוק של סופר-פארם:
האפליקציה מאפשרת גישה מהירה לדף הפייסבוק של הרשת, בו ניתן לקבל עדכונים נוספים, לפנות לשירות הלקוחות, או לשתף חברים במבצע כדאי במיוחד.

קליק-פארם:
באפליקציית האייפד ניתן גם להנות משירות "קליק-פארם", המאפשר להזמין תור לבית המרקחת ישירות מהאייפד ולקבל את תרופות המרשם בלי לעמוד בתור בסניף סופר-פארם הקרוב. השירות החדש חוסך זמן רב בבית המרקחת.

 

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.