האפשרות להזרים וידאו ישירות מהדפדפן הוצגה עוד בחודש פברואר האחרון על ידי Popcorn Time ו-The Pirate Bay, אבל יש יישום חדש בעיר שעושה עבודה טובה עוד יותר: הכירו את WebTorrent Desktop.

זהו יישום בקוד פתוח, זמין להורדה והתקנה למערכות חלונות, לינוקס ומק עם מינימום דרישות, ללא תוספות לדפדפן ומבלי אפשרויות מסובכות מידי. רק להריץ את ההתקנה ולסיים בתוך שניות. מכאן, הדרך לצפייה בטורנט הרצוי היא קצרה להפליא – כל שצריך לעשות הוא לגלוש לאתר הטורנטים החביב עליכם ולגרור את קובץ הטורנט או המגנט ישירות לתוכנה.

WebTorrent Desktop עם הממשק המינימליסטי, יחל לנגן את הקובץ לאחר מספר שניות או דקות בהתאם לכמות המפיצים הזמינים באותו הרגע. מלבד וידאו, ניתן להזרים דרכו גם מוזיקה וספרים דיגיטליים – כל זה במקום להוריד ולהמתין עד סיום ההורדה של הקובץ. אם מעוניינים בכך, יש אפשרות גם להתחיל לנגן את הוידאו מהאמצע, כלומר בחירה של הזמן הרצוי בציר הזמן והיישום ייתן עדיפות לחלקי הטורנט הרלוונטיים קודם לכן. יש גם תמיכה ב-AirPlay להזרמה במכשירי אפל, כרומקאסט וגם DLNA להזרמת הוידאו ישירות לטלוויזיות ומכשירים תומכים.

מעניין לראות האם צוות המפתחים יצליח לשמור על היישום באוויר ולכמה זמן, עד אשר אולפני הסרטים ישימו עליו עין ויורידו אותו מהאוויר.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Yobi

  זה לא תופס פשוט נפח כמעט זהה לגודל הקובץ ב'קאש' של הדפדפןאחר?
  ככה שבמקום להוריד בצורה מסודרת נשמר כקובץ זמני או משהו בסגנון?
  אם כן זה פחות 'מלהיב' . . .

 • אורנגאוטן

  יש אפשרות לתרגומים?

 • Liron

  לדעתי האפשרות של ההזרמה רק הורסת את כל הרעיון של P2P והטורנטים, כי אנשים מחזיקים בקובץ רק לזמן מוגבל מאוד, כך שאין פה כבר עניין של P2P…

  זה תומך גם בתרגומים?

  • רחמים אשכנזי

   זה לא תחליף למי שחשוב לו הורדת קובץ אל המחשב.

   • Daniel Gimpelman

    הוא התכוון למשהוא אחר,

    הכוונה בטורנטים שנוצרת פה רשת שיתופית שלאחד יש את הקובץ והוא משתף לשני וככה זה ממשיך. הבעיה עם התוכנה הזו שאתה משתמש בה פעם אחת והקובץ לא נשאר אצלך, וככה אתה בעצם פוגע במנגנון השיתוף של הפרוטוקול

   • Liron

    אני לא בטוח עד כמה חשוב לאנשים להוריד את הסרטים, אך ברגע שיש לך מול העיניים אפשרות של סטרימינג, מה הסיבה להוריד טורנטים?