קבוצת ח.י, יבואנית ומפיצת פתרונות האחסון של חברת HGST (ר"ת Hitachi Global Storage Technologies ), המספקת פתרונות אחסון נתונים ומידע בכוננים קשיחים, הודיעה היום, כי תחל לשווק כונני sTec מסוג solid state Drive. שיווק הכוננים נעשה בהמשך להשלמת הליך רכישת חברת sTec על ידי חברת HGST. רכישת יצרנית פתרונות ה-SSD יאפשר ל- HGST להמשיך ולצמוח בתחום פתרונות האחסון מסוג solid-state לארגונים גדולים ויאיץ את יכולתה להרחיב את חלקה בשוק מהיר הצמיחה של כוננים אלו.

לאחרונה רכשה HGST גם את חברת VeloBit שעוסקת בפתרונות תוכנה מתקדמים לשמירה במטמון עבור כונני SSD. בנוסף לרכישות אלו, רכשה  HGST גם את חברת Virident, ספקית חדשנית של פתרונות אחסון פלאש בצד השרת. מהלכים אלה מרחיבים את הנוכחות של HGST במרחב כונני ה-SSD הארגוניים, מרחב, אשר חברת IDC צופה בו גידול בהכנסות מ-2.5 מיליארד דולר בשנת 2012 ל-7 מיליארד דולר עד שנת 2017‏.

לדברי אלי לביא, מנכ"ל קבוצת ח.י, "ההגירה של אחסון ארגוני מאפליקציות מבוססות דיסקים מגנטיים לדיסקים בטכנולוגיית פלאש קורה בפועל ואך טבעי בשבילנו להציע ללקוחותינו את שני סוגי הפתרונות מיצרן גלובלי מוביל כמו HGST, שהינו מותג פורץ דרך המוביל בתחום כונני הדיסקים ואחסון נתונים לשוק ה-Enterprise. הרכישות האחרונות והרחבת סל המוצרים של החברה מאפשר לנו להמשיך ולהציע לתעשייה הישראלית מגוון רחב של פתרונות כוללים לכל צרכי תעשיית הרכיבים האלקטרוניים".

לדברי מייק קורדאנו, נשיא HGST “אנו בחברת HGST מקבלים בברכה את צוות sTec, שעתיד למלא תפקיד מרכזי בצמיחה המתמשכת שלנו. ל-sTec יכולות טכנולוגיות חזקות וקניין רוחני בסיסי שיתמכו ביוזמה שלנו לספק התקני אחסון חכמים, שייתנו מענה על הצרכים המתפתחים במרכזי הנתונים המודרניים אצל הלקוחות של ימינו".

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.