הסרטים בסדרת 'משחקי הרעב' (Hunger Games), סדרת הסרטים הפופולרית של חברת הפצת הסרטים Lionsgate, יהיו בקרוב זמינים להורדה למחשב – באופן חוקי כמובן – באמצעות שירות רכישת והורדת המשחקים Steam של וואלב (Valve). לחברה יש קטלוג שמכיל יותר ממאה סרטים והם יהיו זמינים לכל פלטפורמות המחשוב הקיימות כיום, כלומר Wiindows, לינוקס ו-OS X.

שתי החברות חתמו על הסכם שיתוף הפעולה השבוע, והורדת הסרטים תתבצע בדיוק כמו כמו שמורידים משחקים, באמצעות קטלוג מיוחד שיהיה זמין באתר ובאפליקציה של Steam.

"עם יותר מ-125 מליון משתמשים Steam מייצגת הזדמנות מיוחדת ומרתקת להרחבת עסקי הפצת הסרטים שלנו", אמר ג'ים פאקר, נשיא הטלוויזיה העולמית וההפצה הדיגיטלית ב-Lionsgate.

"עם זיכיונות שוברי קופות ושורה ארוכה של סרטים עתירי כוכבים Lionsgate תהיה ספקית תוכן חשובה בפלטפורמה שלנו. הסרטים שלה מרתקים קהלים גדולים ויוצרים קהילות עשירות מסביב לעולם, וזה משקף את סוג הבידור באיכות גבוהה שאנחנו מצפים לספק בתכנים שלנו", אמר דאג לומבארדי, מנהל השיווק ב-Valve.

בשורה התחתונה, Valve רצתה מזמן להשתמש בפלטפורמה המוצלחת שלה כדי לספק יותר ממשחקים, וזה הצעד הראשון שהיא עושה בכיוון הגדלת ההכנסות שלה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.