כמה פעמים קיבלתם ביוגורטיה הקרובה אליכם כרטיסיית החתמות שעל כל 9 קניות של יוגורט תקבלו 1 חינם, וכמובן שהכרטיסייה נכנסה למעמקי הארנק ונעלמה עם הזמן… לא עוד. Stamper היא אפליקציית מובייל שהגיעה על מנת להחליף את הכרטיסיות המסורתיות, הממלאות לנו את הארנק, אשר משמשות אותנו בכדי לקבל מבצעים שונים של 10+1 בבתי עסק שונים כגון, מסעדות, יוגורטיות וגלידריות, שירותים שונים וכו'. Stamper מציעה לכם עסקים לפי מיקומכם על מנת לצרף את כרטיס העסק לכרטיסיות שלכם וכך לקבל את המבצע שבית העסק מציע – כל זאת מבלי להיסחב עם המון כרטיסיות בארנק לכלל בתי העסק והכל תחת שם אחד – Stamper.

איך זה עובד?
נכנסים לבית עסק התומך בשירות של stamper, אוכלים ונהנים לפי המבצע המפורט בעמוד בית העסק ולבסוף מגישים את האפליקציה למלצרית על מנת שתסמן לכם V בעמוד החותמות. זהו כעת כל פעם שתעברו באותו בית עסק המלצרית תסמן לכם חותמת נוספת עד להגיעכם ליעד. בעזרת stamper תוכלו לכתוב ביקורות על בית העסק בעמוד בית העסק ובקרוב מאוד לבצע פעולות נוספות כמו משחקים שונים וצ'ט עם לקוחות נוספים בזמן ההתמנה.

בתי העסק אשר מצטרפים ל Stamper משדרים חדשנות, שמירה על הסביבה ומבצעים על צבירת חתימות ללקוחותיהם. בנוסף לכל זה מערכת הניהול של Stamper מאפשרת לבתי העסק לתקשר בצורה טובה יותר עם לקוחותיהם על ידי שליחת הודעות Push על מבצעים חדשים, מוצרים חדשים וכו'. בית העסק שאתם אוהבים לא תומך בStamper ? הציעו לו להצטרף על ידי מילוי טוס קצרצר ואנו ניצור איתו קשר לתהליך ההצטרפות. הורידו עכשיו את אפליקציית Stamper בכדי להתחיל לקבל מבצעים והנחות מבתי עסק ברחבי הארץ.

להורדה: iOS | Android

שתף:
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.
 • שאול

  אם כך, למשלקבלו התנצלות. אני פשוט ביישום האנדרואיד בו אני קורא את האתר אין הבדל בין סוגי המדורים…

  • בני

   האתר עצמו צריך לוודא שאין את הבעייה הזו. הם צריכים לשמור על ציביון האתר כאתר מקצועי לא עוד פלטורמת יח"צ.

 • שאול

  בחייאת, לפחות תשימו "פרסומת" בגדול למעלה!!, יכול להיות שזה אחלה שירות אבל לפחות תוסיפו קצת משלכם, לדוגמה, שיש שירותים כאלה כבר היום. או תורידו את הסיומת של "הכתבה".
  גם אם צריכים להתפרנס אפשר לעשות את זה בלי לזלזל בקורא

  • שאול היקר, זוהי "הודעה לעיתונות" המתפרסמת במדור נפרד ואינה כתבה הנכתבת בשמנו. אנחנו עושים זאת כשירות עבור הגולש ולא מקבלים כסף עבורה או עבור אף כתבה הנכתבת באתר כחלק מהמדיניות והמקצועיות שלנו.

   • בני

    אני חשבתי שזו כתבה שלכם עד שקראתי את השירשור הזה.
    באמת כדאי לציין בבירור שזה חומר שיווקי, יש לכם אתר מצויין ואין טעם להתחיל לחשוד בכל מידע מפה כחומר שיווקי.