סוני ממשיכה בתוכנית להשיק מכשיר דגל מדי חצי שנה ובעוד ה-Xperia Z2 רק הושק בישראל, עלו לרשת תמונות ראשונות של מכשיר ה-Xperia Z3 לצד אחיו הקטן ה-Xperia Z3 Compact.

ה-Xperia Z3 לצד ה-Z3 Compact

בתמונות שהגיעו מהפורומים של Digi-Wo, אתר סיני שההדלפות שעלו אליו בעבר היו מדוייקות, ניתן לראות את הפאנל הקדמי של זוג מכשירי סוני שעל-פי הפרסום בפורום מדובר במכשיר הדגל שיוכרז בקרוב ה-Xperia Z3 לצד הדגם המוקטן ה-Xperia Z3 Compact. נראה כי גם בדגם העתידי עיצוב ה-Omni-Balance, הקו העיצובי של מכשירי החברה, נשאר. השפה העיצובית מאופיינת בעיצוב מורבע עם חזית (וככל הנראה גם גב, אם כי הוא לא נראה בתמונה) עשויים זכוכית.

ניתן לראות שגם הפעם המסגרת מעל ומתחת למסך לא הוקטנה משמעותית אך ייתכן כי המסגרת העבה היא כתוצאה משימוש מזוג רמקוליים קדמיים, שנכללו גם בדגם הקודם אם כי הפעם נראה כי חרצי הרמקוליים גלויים ולא מוצנעים, קשה להעריך את עובי המסגרת בצידי המסך, שלמרות שהיא נראית דקה, ייתכן שעם רצועת האלומנים שמאפיינת את מכשירי Xperia תוסיף עובי ניכר.

מעבר לכך אין מידע נוסף על המכשיר, אך על-פי הערכות המכשיר יושק בתערוכת ה-IFA שיתקיים בספטמבר.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • מאיר כהן

  אז זהו שלא. ה Z3 כבר לא יהיה מרובע. פינותיו יהיו מעוגלות יותר ופחות חדות. הזכוכית בגב המכשיר תוסר ואת מקומה יתפוס גב פחות קשיח ויותר סופג זעזועים שיהיה הרבה יותר עמיד מהזכוכית מפני שברים ושריטות ויהיה גם יותר נעים ונוח לאחיזה בכף היד. בנוסף, עוביו יהיה 7 מ"מ שזה נחשב לסמארטפון הדק ביותר בשוק כיום.
  אני בהחלט לוקח את ה Z3 בחשבון כתחליף לגלקסי Note3 הנוכחי שלי.

 • צביקה

  זה לא "רצועת אלומיניום" האלומיניום זה השאסי,והאלומניום הוא גם בתוך המכשיר.
  http://s18.postimg.org/etmj1v1sp/J_X_424509_3.jpg

 • bora

  סוני למה את לוקחת מlg דוגמה?

  • bora

   לא לוקחת*

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בזל בזל בזל

  • יוסי

   למכשיר יש רמקולים סטריאופונים ומצלמה עם חיישן גדול שבטלפון דק לא ניתן להרכיב אותו מתחת למסך… וכל זה גם עמיד נגד מים ולוקח מקום.
   לאייפון יש "בזל בזל בזל" עוד יותר גדול ללא כל הדברים שכתבתי אבל שם אף אחד לא מיתלונן על הבזל!

 • אנונימי

  הם השיקו את הZ2 לפני מס' חודשים .. עוד לא עברה שנה .. מסכנים מי שקנה את הZ2

 • מכוער ומרובע איכס

  העיצוב מכוער