סמוסנג השיקה עוד מכשיר מסדרת גלקסי, אשר מיועד למפעילה NTT DoCoMo היפנית ומגיע במגוון של צבעים בשילובים שונים. ה-Galaxy J כבר הודלף השבוע לרשת, וזה כך נראה, למי שפקפק, שגם סמסונג מסוגלת להציג ליין של מכשירים צבעוניים במיוחד. כך נמצא שילוב של כחול עם שחור, לבן וורוד עם שחור.

Galaxy J הוא מעין גרסה משודרגת של ה-Galaxy S4 ומצויד במעבד ה-Snapdragon 800 מרובע הליבות 2.3GHz יחד עם 3 ג’יגה ביט RAM. הוא בעל מסך 5 אינצ’ Full HD 1080p, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית ועוד 2 מגה פיקסל קדמית, תומך NFC ורשת הסלולר LTE יחד עם סוללה בהספק של 2,600mAh.

Sony-Xperia-Z1-fs

Xperia Z1 F
עוד מכשיר שמגיע רק ליפן וצבעוני לא פחות הוא ה-Xperia Z1 F אשר יושק גם הוא ברשת הסלולר NTT DoCoMo. פרט לצבעים (ורוד, צהוב, לבן ושחור), הוא מגיע עם מפרט הכולל מעבד ה-Snapdragon 800, זיכרון 2 ג’יגה RAM ומסך 4.3 אינצ’. המצלמה בגבו יותר טובה מזו שבסמסונג והוא זוכה ל-20.7 מגה פיקסל בדומה לקיים ב-Xperia Z1. עוד קיים בו זיכרון 16 ג’יגה בייט לאחסון, תקשורת LTE וסוללה 2,300mAh.

השוק ביפן זוכה לדגמים שונים מאשר במערב, שם מלבד חנויות האפליקציות הייעודיות ותוספות למערכת ההפעלה, נוספים לרוב תמיכה בטכנולוגיות מתקדמות כמו LTE ואף שילוב של מקלטי טלוויזיה דיגיטליים.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.