בשנים האחרונות סוני הייתה איפשהו דור אחד אחורה. המכשירים היו מעט מיושנים, בעל מפרט סטנדרטי שלא הצליח לעמוד בתחרות מול היצרניות האחרות ועוד, אבל לתערוכת MWC 2013 מגיעה סוני בסטטוס אחר לגמרי.

מוכנה לקרב
קשה למצוא חסרון במפרט של ה-Xperia Z החדש. מכשיר הדגל של סוני לשנת 2013 עמוס בפיצ'רים חדשים לעייפה כמו: מסך בגודל 5-אינצ' ברזולוציית Full-HD, מצלמת 13 מגה-פיקסל, מעבד מרובע ליבה מסוג 'סנאפדראגון אס 4 פרו, זיכרון 2 ג'יגה ראם ועוד. המכשיר גם חסין למים בתקן IP57 כך גם אם הוא ייפול למים הוא ימשיך לשרוד וכן הוא מסוגל לשרוד עד 30 דקות מבלי להינזק.

אבל זה לא מספיק. סוני מציידת את המכשיר בעוד מגוון גדול מאוד של פיצ’רים, בעיקר מאפיינים הקשורים לתוכנה. כך נמצא את ה-Mini Apps, אפליקציות קטנות (מיני) הפועלות על מסך הבית, One-touch mirroring התומך בהצגת תמונה במקביל על מסך הטלוויזיה של סוני, אפשרות לשחק במשחקי פלייסטיישן עם Sony Mobile גם אלו שרכשנו עבור ה-PSP, ה-Superior Auto במצלמה המאפשר לבחור את מצב הסצנה הטובה ביותר באופן אוטומטי ועוד.

החומרה עדכנית, העיצוב חדשני, והיכולת עם פוטנציאל לחדור לשוק ולהתחרות כשווה מבין שווים, אך האם היא תצליח? צפו בסרטון על המכשיר שצולם בתערוכת הסלולר ותחליטו בעצמכם.

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.