שיתוף הפעולה של סוני (Sony) עם המפיצה Activision, עליו הכריזו החברות בתערוכת E3, הוביל הפעם להכרזה של הקונצרן היפני הכריז על מהדורת Call Of Duty: Black Ops III אשר תושק בנובמבר השנה.

מדובר במהדורה מיוחדת של הקונסולה בעלת נגיעות של כתום-גחלת, הצבע המוזהה עם סדרת Black Ops. על הקונסולה כפתור ההדלקה/כיבוי וכפתור הוצאת הדיסק יהיו בצבע כתום, במקום שקוף בגרסת הרגילה, וניתן יהיה למצוא בחלקה העליון של הקונסולה את הספרה הרומית III. בנוסף יוצגו גם סמלי מצבי-המשחק השונים שיגיעו עם כותר ה-Call Of Duty החדש. מעבר לעיצוב החיצוני הקונסולה תגיע עם כונן קשיח בנפח של 1 טרה-בייט.

המארז יגיע עם שלט בעיצוב מיוחד – גוף השלט עשוי פלסטיק אפור כהה וכפתורי החיצים והג׳ויסטיקים האנלוגיים יהיו בצבע כתום. משתמשים בעלי קונסולת PlayStation 4 אשר לא מעוניינים להצטייד בקונסולה חדשה יוכלו לרכוש בנפרד את השלט הייחודי.

ההתרשמות של חברי G3 מהמולטיפלייר בטא:

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.