שיתוף הפעולה של סוני (Sony) עם המפיצה Activision, עליו הכריזו החברות בתערוכת E3, הוביל הפעם להכרזה של הקונצרן היפני הכריז על מהדורת Call Of Duty: Black Ops III אשר תושק בנובמבר השנה.

מדובר במהדורה מיוחדת של הקונסולה בעלת נגיעות של כתום-גחלת, הצבע המוזהה עם סדרת Black Ops. על הקונסולה כפתור ההדלקה/כיבוי וכפתור הוצאת הדיסק יהיו בצבע כתום, במקום שקוף בגרסת הרגילה, וניתן יהיה למצוא בחלקה העליון של הקונסולה את הספרה הרומית III. בנוסף יוצגו גם סמלי מצבי-המשחק השונים שיגיעו עם כותר ה-Call Of Duty החדש. מעבר לעיצוב החיצוני הקונסולה תגיע עם כונן קשיח בנפח של 1 טרה-בייט.

המארז יגיע עם שלט בעיצוב מיוחד – גוף השלט עשוי פלסטיק אפור כהה וכפתורי החיצים והג׳ויסטיקים האנלוגיים יהיו בצבע כתום. משתמשים בעלי קונסולת PlayStation 4 אשר לא מעוניינים להצטייד בקונסולה חדשה יוכלו לרכוש בנפרד את השלט הייחודי.

ההתרשמות של חברי G3 מהמולטיפלייר בטא:

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • shaked

  בסוף המשחק יצא לxbox 360??

 • shtim

  איך בכלל אפשר להלתלבט ? כל עוד כצרכן ישראלי ה XBOX One הוא חצי מכשיר זה אפילו לא לא יכול לעלות לדיון.
  בנסוף כמות השחקנים אוןלין ב PS4 היא לפחות פי 2 מ XBOX ONE

 • Deadpool

  אני מתלבט בין זה לבין xbox one וגם בין Cod. בלאק אופס 3 לבין אנדוונסד וורפר אולי אני יקנה את הps4 עם הבלק אופס בבקשה תנו לי ביקורות על שתי הקונסולות

  • רון וייצמן

   פלייסטיישן 4, גם חזק יותר, גם איכות יפנית, שלטים יותר נוחים ומהירים

  • סער

   Ps4

  • Now

   XBOX ONE
   ההבדל בין הקונסולות לא מורגש, הקונסולה והשלט גדולים ונוחים יותר מהפלייסטיישן ויש חיבור עם ווינדוס 10