האם השמועות אודות הדור הבא של פלייסטיישן מגיעות לסיומן? סוני תערוך אירוע ב-20 לפברואר בו היא צפויה להכריז כפי הנראה, על קונסולת הפלייסטיישן 4.

החברה העלתה לבלוג שלה סרטון טיזר אשר מציג את את סמלי הלוגו המוכרים של בקר הפלייסטיישן ובסופו התאריך – 20 לפברואר 2013. הפוסט בבלוג לא נתן כל רמזים ולמעשה הוא ריק מתוכן, פרט לכיתוב “See the Future” (צפו בעתיד). בסיון הסרטון ישנו לינק המקשר לעמוד באתר הרשמי המציע הרשמה לקבלת מיידע במיייל. האירוע יתרחש בשעה 6 בערב שעון מקומי או 1 בלילה שעון ישראל, ואנו מקווים כי סוני תחשוף פרטים ראשונים על דור הקונסולה הבאה עוד לפני תערוכת E3 2013.

וידאו: טיזר לאירוע הפלייסטיישן

על פי השמועות האחרונות, הקונסולה החדשה מכונה בשם הקוד “Orbis” תכלול בקר משחק עם מסך LCD אשר יוכל לספק מידע חי על המשחק כמו ניקוד, תוצאות ועוד. החומרה של הקונסולה אמורה לתמוך בהצגה של משחקים בתלת-מימד ב-Full HD במהירות של 60 תמונות לשניה או במשחקים ברזולוציה Ultra HD (ידועה גם בתור 4K) יחד עם כונן בלו-ריי וכונן קשיח בנפח 256GB.

>> אנליסטים: PlayStation 4 ו-Xbox 720 ימכרו ב-$400
>> האם לאנדרואיד סיכוי לשנות את שוק הקונסולות? [דעה]
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.