במסיבת העיתונאים של סוני (Sony) ביפן בחודש מרץ האחרון, הכריזה החברה על השם הרשמי של 'פרויקט מורפיוס' (Project Morpheus), משקפי המציאות המדומה שלה והצרכן יכיר אותן כ-PlayStation VR. במסיבת העיתונאים לא נמסר מחיר המשקפיים, אך על-פי הערכות תג המחיר של המוצר ינוע סביב ה-800 דולר.

במסיבת העיתונאים שקיימה החברה טרם TGS, תערוכת המשחקים בטוקיו, הוצג רק המיתוג של משקפי המציאות המדומה וצויין כי תאריך ההשקה יהיה בחציון הראשון של 2016. הערכה למחיר מגיעה מראיון שנתן אנדרו האוס (Andrew House) נשיא Sony Computer Entertainment, לעיתון הכלכלי של בלומברג בו הוא ציין כי ה-PlayStation VR יתמחרו כפלטפורמה חדשה. על-פי הערכות של פייפר ג'פרי מחודש מאי, המחיר של משקפי מציאות מדומה שכאלה יתחיל ב-800 דולר, זאת בשל עלות הרכיבים הגבוהה לקטגוריות מוצרים חדשה אך עם ייעול תהליך הייצור והוזלת הרכיבים, עקב ייצור המוני, צפוי כי המחיר ירד לרמה של 300 דולר.

ב-TGS, סוני הציעה לבאי התערוכה להתנסות בעשרה כותרים שונים: כמו RIGS משחק יריות תחרותי מגוף ראשון בו שולטים ברובוט ענק, גרסה מותאמת של Final Fantasy XIV משחק רשת המוני, The London Heist משחק פעולה מגוף ראשון המתרחש בלונדון ועוד. ה-PlayStation VR הם משקפי מציאות מדומה המיועדים לקונסולת הפלייסטיישן 4 (PlayStation 4) וכאמור יגיעו לצרכנים בחציון הראשון של 2016.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • iphone1000

  היו צריכים לקרוא לזה בשם יותר מקורי

  • Dodge

   אכן, וגם אולי מחירים יותר נורמליים לעומת גיר ויאר שעולים רק 200 דולר לגרסה הכי חדשה ולישנה יותר 150

   • כמו שצויין בכתבה, לא סוני אמרו שזה המחיר אלא חברת ייעוץ.
    אגב, ה-Gear VR זה בכלל לא משקפי מציאות מדומה אלא סתם פלסטיק ששמים בתוכו את מכשיר ה-Galaxy, ככה שאי אפשר בכלל להשוות בניהם.

  • דווקא אין לי בעיה עם השם, אל תשכח שהם צריכים לשווק את זה לצרכן הפשוט ועם שם כזה ניתן להבין בקלות במה מדובר.