למרות שכבר הציגה לעולם את ה-Xperia Z4 שהושק ביפן, חברת סוני (Sony) משחררת מכשיר חדש לשאר שווקי העולם, ששמו +Xperia Z3. מדובר במכשיר דומה ל-Z3 שהושק בספטמבר האחרון, אבל עם כמה שדרוגים רציניים המשווים אותו ל-Z4 היפני.

הראשון שבהם הוא שבב ה-Snapdragon 810 עם מעבד מתומן ליבות 64 ביט (במקום Snapdragon 801), שאמור לספק ביצועים גבוהים יותר ב-50 אחוז ולשמר על חיי הסוללה, יחד עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט RAM. זאת למרות שסוני הקטינה את נפח הסוללה בגירסה הזו (2,900 מיליאמפר לעומת 3,100 בגירסה הקודמת), המכשיר החדש דק וקל יותר. לכן ה-Z3 פלוס יגיע עם אותו מסך 5.2 אינץ' Full HD, אבל ישקול 144 גרם בלבד ועוביו יעמוד על 6.9 מילימטר.

בנוסף שדרגה סוני את המצלמה הקדמית במכשיר ל-5 מגה פיקסל (במקום 2.2), וציידה גם אותה בחיישני תמונה לאיכות גבוהה יותר של צילומים. שאר המפרט נותר בדומה ל-Z3 כמו עמידות למים ואבק בתקן IP68, מצלמה אחורית 20.7 מגה פיקסל עם החיישן האיכותי מהבית, והוא ירוץ על גרסת האנדרואיד Lollipop.

המכשיר החדש ייצא לשוק במהלך הקיץ, וסביר להניח שמחירו יהיה דומה לגירסת ה-Z3, שעמדה על כ-650 דולר.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • אבי בכמן

  זה ממש לא מכשיר הדגל החדש של סוני ואת זה אני יודע ממקורות יודעי-דבר! בסביבות ספט' יוכרז מכשיר דגל חדש לגמרי עם עיצוב וחומרה חדשים לגמרי, כחלק מהשקת מכשיר דגל כל שנה, ולא כל חצי שנה מסוני. הדגם הנוכחי זה פשוט שדרוג זמני כדי ליישר קו עם המתחרות, ואת זה הוא עושה בהצלחה.

  • amit

   ספטמבר זה כבר ההתחלה של הדור הבא – נקסוס(ים?!) חדש, נוט חדש, כמעט כבר אייפון חדש. ככה שגם אם הם באמת יוציאו מכשיר בספטמבר הוא יתמודד מול מכשירים אחרים ולא מול אלו שיש היום.

   • דני

    נקסוסים מוכרזים במאי-יוני ומושקים בנוב' דצמבר, אבל אתה צודק באופן כללי.

 • התמני

  אכזבה בקיצור