תערוכת CES הולכת ומתקרבת, וכך גם השמועות אודות המכשירים אותם אנו צפויים לראות שם. בין השמועות אפשר למצוא פרטים על סדרת ה-Xperia Z4 של סוני.

Xperia Z4 Tablet Ultra
האתר PadNews הציג תמונה ומפרט, לכאורה, של מה שנראה כטאבלט הבא של החברה – Xperia Z4 Tablet Ultra. על פי הנתונים המוצגים בתמונה, למכשיר צפוי להיות מעבד Snapdragon 801, מצלמת 8 מגה-פיקסל וכן יציאת HDMI ואפשרויות לחיבור ל-PlayStation 4 (מוכר יותר כ-Remote Play). עד כאן הכל נראה סביר ובסדר, אלא שלטאבלט הבא צפויים להיות גם כמה מאפיינים שלא רואים כל יום: ראשית, הוא יציע מסך בגודל 12.97 אינץ' ברזולוציה של 3,480×2,400, או 4K, יהיה לו זיכרון אחסון פנימי בנפח של 64 ג'יגה-בייט וזכרון עבודה של 6 ג'יגה-בייט, נתון שאין לאף טלפון חכם או מחשב לוח עד היום. כל אלו ישולבו בתוך גוף דקיק שעוביו, כך עולה מהפרטים המוצגים, 8.6 מ"מ בלבד, כשזה כולל גם סוללה חזקה במיוחד בנפח עבודה של 12,100 מילי-אמפר/לשעה.

Xperia Z4
את מכשיר הדגל של השנה הבאה נראה כמובן תחת השם Xperia Z4. לפי הפרטים והתמונה שצצה לה ברשת, מדובר בשדרוג קל בהשוואה לדור החדש, שם נמצא מסך 5.2 אינץ’ QHD, שבב מרובע ליבות Snapdragon 810, זיכרון עבודה של 4 ג’יגה-בייט, תמיכה ברשת ה-LTE Cat6 ומצלמה 20.7 מגה פיקסל. הערכות הן כי הוא יושק בשלב מעט מאוחר יותר.

Xperia Z4

Sony Xperia E4
מדובר במכשיר לשוק הביניים של סוני שצפוי להגיע גם הוא לתערוכה. ה-E4 מציג מסך 5 אינץ’ ברזולוציה של 540 על 960 פיקסלים, לצד שבב Octa Core מבית מדיה-טק, זיכרון עבודה של 1 ג’יגה-בייט, אחסון פנימי 8 ג’יגה-בייט, מצלמת 5 מגה פיקסל ומערכת האנדרואיד האחרונה.

ניתן לנחש כי כל אלו יוצגו בתערוכת CES 2014, אך ייתכן כי סוני תמתין לחשיפה של חלקם מעט מאוחר יותר ותשמור חלק מההפתעות לתערוכת הסלולר השנתית שתתרחש בתחילת חודש מרץ בשנה הבאה.

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • חתול תעלול

  שני המכשירים מדהימים לדעתי, הן ביופיים או במפרט אשר מגיע עמם. מצפה בכיליון עיניים ל- Xperia Z4 Tablet Ultra. שבוע מצוין לכולם.

 • מתנאל

  בתמונה רשום שלטאבלט יש snepdragon 810 ולא 801
  בנוסף ניתן לאמת זאת גם לפני מהירות המעבד כ2.86 שזה לא מהירותו של ה801

 • אנונימי

  חחחחחחח כל כך לא!!
  על מה אתה מדבר בכלל??

 • אנונימי

  אני חושב שהתבלבלתם בין snapdragon 810 וsnapdragon 410