לכבוד השנה החדשה סוני מציעה עותקים דיגיטליים להורדה בהנחות משמעותיות של עד 50 אחוז לכלל המנויים או עד 75 אחוז למנויי 'פלייסטיישן פלוס' (PlayStation Plus).

סוני הכריזה בבלוג הפלייסטיישן הרשמי על במבצע '14 For 14' אשר במסגרתו יהיה ניתן להוריד 14 משחקי 'פלייסטיישן 3' (PlayStation 3) ו-14 משחקי 'פלייסטיישן ויטה' (PlayStation Vita) בהנחה מה-PlayStation Store, החנות המקוונת של החברה.

ברשימת המשחקים ניתן למצוא כותרים כמו Deus Ex Human Revolution במהדורת ה-Director’s Cut המשודרגת נמכר בחנות במחיר של 29.99, אך במסגרת המבצע מוצע להורדה במחיר של 14.99 דולר למנויים רגילים או 13.99 דולר למנויי פלייסטיישן פלוס או את כותר הפלייסטיישן ויטה המרשים Killzone: Mercenary במחיר של 17.99 דולר למנויים רגילים או 9.99 דולר למנויי פלוס במקום 35.99 דולר. תוקף המבצע הוא שישה ימים החל מה-14 ועד ל-20 בינואר.

רשימת משחקי הפלייסטיישן 3 המשתתפים  במבצע

14 For 14 PlayStation 3 Games List

רשימת משחקי פלייסטיישן ויטה המשתתפים במבצע

14 For 14 PlayStation Vita Games List

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • ש

  משהו יודע האם אפשר לקנות גם דרך הארץ

  • דן

   במקרה הכי גרוע יש לך אפשרות לvpn

  • Rowd4ever

   אפשר גם אפשר, אבל המחירים קצת שונים.
   או שאתה יכול לפתוח חשבון אמריקאי (יש מדריכים איך לעשות את זה) ולשלם דרך paypal.

  • בהחלט אפשר, אני רק ארחיב את דבריו של Rowd4ever:
   1. המבצעים הרשומים מעלה תקפים לחנות ה-PSN האמריקאית, על-מנת לגשת אליה יש צורך בחשבון PSN בעל כתובת בארה"ב.
   כך שניתן ליצור חשבון שכזה גם עבור משתמש מישראל שכן הכתובת לא מאומתת.
   2. לא ניתן לרכוש בחנות ה-PSN האמריקאית באמצעות כרטיס אשראי ישראלי, כך שיש צורך לרכוש כרטיס או קוד PSN עם סכום כסף מוטען מראש, אותו ניתן לרכוש דרך אמזון באמצעות כרטיס אשראי.
   3. יש אפשרות לשלם באמצעות PayPal, אני לא הצלחתי כנראה מכיוון שחשבון ה-PayPal שלי ישראלי.