כבעלי טלפון חכם, סביר כי גם אתם מתלוננים על זמן הסוללה הקצר מאוד לשימוש. בין אם זה יום שלם או מחציתו, כולנו היינו רוצים שהטלפון יחזיק יותר ממספר ימים לכל הפחות.

סוני (Sony) כך נראה, מצטרפת גם היא למירוץ הפתרון הטכנולוגי שיביא לנו את הישועה, ולפי הדיווח, החברה עובדת על פתרון שיוכל לספק לנו עד 40 אחוז יותר זמן שימוש בהשוואה לסוללות של ימנו, אולם בניגוד לשאר הפיתוחים – לא מדובר בפתרון עוקף כמו טעינה מהירה אלא סוני מפתחת למעשה דור חדש של סוללות.

הסוללות הללו עדיין בטכנולוגיית ליתיום (Lithium ion) הקיימת בשוק אולם ההבדל הוא בדחיסות של התאים, כשסוני מנסה לבסס זאת על תרכובת גופרית במקום על תחמוצת קובלט הקיימת בשימוש רוב הסוללות המפעילות את הגאדג’טים שלנו. כך מקווה החברה להקטין למעשה את גודלה ונפחה של הסוללה ולהעניק יותר כח באותו השטח.

ואולם, אין להתרגש יותר מידי כי לסוני עוד עבודה רבה. בין היתר החברה עוד צריכה לבדוק את אמינות הסוללה כמו גם לקבל אישורי בטיחות, מה שיבטיח כי לטכנולוגיה ייקח עוד זמן לא קצר עד אשר נראה אותה בטלפון שלנו.

תמונה: Martin Abegglen cc flickr

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Yossi Cohen

  הZUK Z1 יכול להחזיק מספר ימים ויש לו כוח עיבוד של ONEPLUS ONE

 • בורה אברמוב

  אני מאוד אוהב את סוני. אחלה מכשירים יש להם אבל הם קצת פיספסו עם גודל המסך ואני משדרג את הזד 3 לנקסוס 6פ 😀

 • Moshe (@kw)

  "40 אחוז יותר" ביחס למה ?

  • RuR

   ביחס לסוללה עדכנית בנפח זהה.

 • Samsung Galaxy Note 4

  ביחס לסוללות של מכשירים של חברים שלי(ביניהם:IPHONE 6/6 Plus,GS5,ועוד…)
  אני מאוד מרוצה!אחרי יום שימוש הכולל גלישה באינטרנט,צפייה בסירטונים,שיחות,הודעות וכמובן משחקים-בשעה 17:30 אני עם מעל ל-50% וזאת לאחר שהמכשיר נותק מהמטען בשעה 7:00.