חברת Softsale השיקה אפליקציה סלולארית שתאפשר רכישה של תוכנות מבתי התוכנה המובילות בעולם ישירות ממכשיר הטלפון  ובמחירים נמוכים במיוחד. האפליקציה מציעה בנוסף ניהול רישיונות התוכנה, התראות על מבצעים, בדיקת רישוי ועוד
בין השאר, מוצעים למכירה מוצרים מבתי תוכנה בכירים כגון מיקרוסופט, אדובי, קספרסקי, סימנטק ועוד

חברת Softsale הישראלית פיתחה אפליקציה ראשונה מסוגה בה יוכלו המשתמשים לרכוש ישירות ממכשיר הטלפון תוכנות למשרד ולבית מבתי התוכנה הגדולים והבכירים בעולם, ובמחירים זולים במיוחד. מלבד רכישת  מוצרים, האפליקציה כוללת כלי לניהול רשיונות התוכנה, עדכונים והתראות לגבי מבצעים ומחירים מיוחדים, מידע על אירועים והדרכות ואף תמיכה טכנית.

"פיתוח האפליקציה נעשה מתוך מטרה להקל על הרוכשים ולהפוך את הליך רכישת התוכנה שעלול להיות ארוך ומסורבל ליעיל, נגיש ובעיקר זול יותר, זאת על ידי ביטול פערי התיווך בין חברות התוכנה ללקוחות", אמר תומר חן, מנכ"ל SoftSale.

תומר חן הוסיף:"תהליך רכישת תוכנה רשמית מבית תוכנה גדול יכול לפעמים להיות מטרד של ממש ללקוח הפשוט: רישיונות, סיסמאות וכו'. האפליקציה שאנו מציעים מפשטת את התהליך ומאפשרת הזמנת תוכנות מכל מקום ובכל זמן בצורה אמינה, פשוטה וזולה לצד כלים לסיוע ולתמיכה".

האפליקציה זמינה בחינם, בעברית ובאנגלית, לכלל הסמאטפונים ב-Appstore וב-Google Play.

חברת Softsale מקבוצת פי אף 1, הינה משווקת מורשה ומוסמך משנת 1990 של חברות התוכנה הגדולות בעולם בהן מיקרוסופט, סימנטק, אדובי, מקאפי ועוד. החברה שמה דגש על פשטות הליך הרכישה, אמינות, שילוח מהיר ומחירים זולים. מפעילה את אתר סופטסייל www.softsale.co.il.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.

שתף:
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.