לאחר ההכרזה הרשמית החגיגית שלשום על ה-G3, יורשו של ה-G2 מביתה של LG, נחשף עתה גם מחירו של טלפון הדגל החדש של החברה, ומי שאמור להפוך ליריבו העיקרי של מכשיר ה-Galaxy S5 של סמסונג (Samsung) שהושק לא מכבר וה-iPhone 6 של אפל (Apple) שצפוי להיחשף בעוד כשלושה חודשים.

מפעילות רבות ברחבי אירופה כבר החלו לפרסם את מחיר הכוכב החדש של LG, ובאופן לא מפתיע במיוחד, הוא אינו רחוק ממחירו של הדגם שקדם לו. כך לדוגמה, בפינלנד, בה פורסם המחיר לראשונה, יתומחר ה-G3 ב-599 אירו לדגם הבסיסי, עם קיבולת אחסון של 16 ג'יגה-בייט זיכרון, ו-2 ג'יגה-בייט RAM. לעומת זאת, מחירו של הדגם המתקדם יותר, עם קיבולת האחסון של 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון ו-3 ג'יגה-בייט זיכרון RAM יתומחר במחיר של 649 אירו. עם זאת, ההערכות הן שבעלי החנויות והמשווקים הפרטיים יתמחרו את המכשיר החדש במחיר נמוך מזה של המפעילות. חברה נוספת שפרסמה את מחירו של הכוכב החדש היא אמזון (Amazon) הגרמנית, שם יימכר המכשיר, בדגם הבסיסי שלו, ב-549 אירו. מחירו של הדגם המתקדם יותר טרם פורסם, אך על פי ההערכות הוא יימכר תמורת 600 אירו.

המפעילה קלאב (Club) הבריטית מציעה את ה-G3 ב-500 אירו לדגם הבסיסי, והיא קבעה גם את התאריך 1 ביולי כיום השקתו של המכשיר- יום לאחר הגעת המכשיר החדש למפעילות ברחבי אירופה. יתר המדינות בהן יתומחר המחיר החדש הם רומניה שם יימכר במחיר של 599 אירו לדגם הבסיסי, ואוסטרליה שם יימכר דגמו הבסיסי במחיר של 549 דולר אוסטרלי.

מחיר המכשיר בארץ, כמו גם תאריך השקתו בפועל, לא נמסרו מהיבואנית רונלייט (Ronlight), אך ההערכות הגורפות הן כי מחירו לא יעבור את קו ה-3,500 ש"ח עבור הדגם עם 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון.

 

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • אלעזר

  מחכה לg4 …

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לניני אני יכול לומר לך שיש לי גלקסי 1 שלוש וחצי שנים ולא רואה מוסך
  ויש ברשותי גם את הנקסוס 5 שהוא של lg כשאני אעבור איתו 3 שנים אני אוכל לומר לך אם lg צלחה את מבחן האמינות .

 • בן

  לדעתי ה G3 ממש לא שווה מעל ל 3,200 – מהסיבות הבאות :
  המסך שלו אמנם QUAD HD אבל העין שלנו לא באמת תשים לב לזה , ובגלל הרזולוציה הזו יצא שהמעבד של המכשיר "יתחלש" – מה שאומר שהמהירות תגובה וכ'ו תישאר זהה לדגם של שנה שעברה ה G2 , אם לא פחות מהירה. חוץ מזה יש דבר אחד שבאמת מחודש , וזה האוטו פוקוס שמתמקד נורא מהר אבל להוסיף על דבר כזה עוד 1500 ש"ח נראה לי מצחיק , כי בסה"כ הפוקוס במכשירים אחרים ממש לא רע.
  אגב ה 3 ג'יגה ראם לא ינוצלו במיוחד בגרסת האנדרואיד של KITKAT

 • תומר

  המחיר כמובן יתחיל במחירים של ה3500 אבל זה ירד די מהר תראו את הS5 שכבר עולה 2900 והוא לא מזמן יצא אז לא חייב ישר לקפוץ ולקנות

 • אריאל

  אחרי המחירים השנה בארץ של כל מכשירי הדגל שמגיעים ל-3600 לא אתפלא אם כך גם יהיה איתו.
  שנה שעברה המכשירים הושקו עם מחירים קצת יותר שפויים. מה קרה השנה שהמחירים קפצו חזרה למעלה??

 • ניני

  מכשיר שמשאיר אבק לגלקסי 5 . זיכרון ראם.מסך. שוליים.גודל עדיף